Вражаючі кадри польоту українського літака Ан-77 на Eurasia Airshow-2018

123

Демонстраційний політ прототипу літака короткого злету-посадки Ан-77 у перший день роботи нового авіаційного салону Eurasia Airshow.

Йому знадобилося лише 350(!) метрів злітної смуги, щоб розігнатися і піднятися в небо. Видовищний політ машини прикував погляди усіх учасників та гостей виставки.

Нагадаємо, 25 квітня 2018 року відбулося урочисте відкриття міжнародного аерокосмічного салону Eurasia-2018. Це перший захід подібного класу, що відбувся на території Туреччини.

Виставка проходить з 25 по 29 квітня у місті Анталія. Окрім літака Ан-77, ДП “Антонов” представляє новий україно-турецький проект транспортного літака Ан-188, пасажирський Ан-158 та середній транспортий літак Ан-178.

P.S.

Під час міжнародного аерокосмічного салону Eurasia-2018, який проходить в місті Анталья, Туреччина, відбулась презентація програми створення військово-транспортного літака короткого зльоту та посадки, яка буде реалізовуватись Туреччиною та Україною в умовах міжнародної кооперації. Завдяки високим тактико-технічним та експлуатаційним характеристикам, цей літак має малі вимоги до довжини злітно-посадкової смуги, а також може використовувати з ґрунтових аеродромів.

Програма була продемонстрована офіційній делегації Туреччини на чолі з заступником секретаря оборонної промисловості доктором Ізмаілом Деміром (Dr. Ismail Demir), який одним із перших відвідав став стенд української делегації. Демонстрацію проводили Перший заступник генерального директора ДК «УкрОборонПром» Сергій Омельченко та голова делегації ДП «Антонов» – т.в.о. Президента підприємства Олександр Лось.

«Саме цей турецько-український проект є однією з основних програм, яку ми представляємо на виставці», – зазначив Олександр Лось. У свою чергу, Надзвичайний та Повноважний Посол України в Турецькій Республіці Андрій Сибіга, зазначив, що саме такі спільні програми є «стратегічним партнерством в дії».

Поделиться:
Загрузка...