У 2019 році МВС та ЗСУ замовили 11 модернізованих гелікоптерів Мі-8МСБ

124

Міністерство внутрішніх справ та Міністерство оборони України у 2019 році замовили в АТ «Мотор Січ», що входить до складу «Ліги оборонних підприємств», 11 модернізованих гелікоптерів Мі-8МСБ.

Таку інформацію оприлюднили журналісти Факти ICTV.

«Серед клієнтів підприємства Міністерство Оборони та Нацгвардія. Цьогоріч вони замовили 11 машин», — розповіли у відеосюжеті українського каналу.

Інженери вітчизняного підприємства кажуть, що від попереднього радянського гелікоптера лишається лише фюзеляж, цілісність та міць якого ретельно перевіряють. Усе начиння Мі-8МСБ, завдяки власному Конструкторському бюро – сучасне.

«У нас вже не тільки заміна двигунів йде, модернізація, а й заміна повністю бортової кабельної мережі, заміна редуктора, і ось дійшли до повністю модернізації так званої «скляної кабіни», — повідомив заступник директора з виробництва АТ «Мотор Січ» Павло Касай.

191105 Mi8MSBV 1

Два нових гелікоптери Мі-8МСБ-В у 10 бригаді морської авіації / Фото: Дмитро Удовицький

Нагадаємо, перша інформація про створення в Україні «скляної кабіни» для Мі-8 з’явилася на початку цього року. У жовтні ц.р. перший гелікоптер Мі-8МСБ-В, оснащений такою системою, був представлений на Міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2019».

Наразі завершується сертифікація цієї машини. Відзначається, що вартість «кабіни» становить близько 1 млн доларів, що в 10-15 разів менше за іноземні аналоги. За потреби українське підприємство може випускати до 20 таких гелікоптерів на рік.

Поделиться:
Загрузка...