Російські загарбники окупували Зелений Гай у Запорізькій області, а також мають просування біля двох населених пунктів.
Про це повідомляє моніторинговий проєкт DeepState.
«Ворог окупував Зелений Гай (Запорізька обл.), а також просунувся поблизу Високого (Запорізька обл.) та Яблукового (Запорізька обл.)», — йдеться в повідомленні.
![]()
Багатьох українців цікавить, в який унітаз змили десятки «безпекових угод» Єрмака?
В якій вбиральні підтерлися «планом перемоги» Зеленського?
«Перезавантаження і пришвидшення» фронту, яким Зеленський виправдав звільнення Залужного і десятків генералів, виявилось обвалом фронту!
«Солодка парочка» Вова-Андрюша (хто з них знизу/зверху байдуже) мочилася суспільству в очі, забовтувала теми здачі територій, провалів фронту, фейки з фламінго, розкрадання на зброї і фортифікаціях.
Щоб врятувати Україну, Єрмак з Зеленським мають піти. Терміново!


