Доки в нас інформація ще не була достатньо певною, рашики самі засвітили свої втрати на Тарханкуті. І це ж не вперше. Погана реклама для рашистького оборонпрому й розхвалених «тріумфів». Чого варте ппо, яке саме себе не може захистити. Хоча, вони ж їх переважно застосовують для неприцільних ударів по мирних українських містах, особливо по Харкову.
![]()