«УКРОБОРОНПРОМ» ПОКАЗАВ ВІДЕО ПУСКІВ РАКЕТ «ВІЛЬХА-М» ТА «ВІЛЬХА-Р»

99

Реактивні системи «Вільха-М» та «Вільха-Р», які розроблені у тісній співпраці кластеру високоточної зброї та боєприпасів «Укроборонпрому», успішно пройшли випробування на одному з військових полігонів Одещини.

Про це повідомляє прес-служба Концерну, який виклав в мережу ефектне відео пусків новітніх українських ракет.

Під час серії запусків були перевірені тактико-технічні характеристики ракет, систем наведення та можливості модернізованої «Вільхи» знищувати цілі за мінімальний час після отримання завдання на ураження.

«Підприємства «Укроборонпрому» вже завершують основні етапи випробувань реактивних систем «Вільха-М» та «Вільха-Р». Ці системи є модернізацією «Вільхи», яка вже знаходиться у серійному виробництві. Модернізації направлені на збільшення дальності польоту, підвищення точності, використання нових  конструкторських рішень та матеріалів, що підвищує загальну ефективність цієї високоточної зброї», – заявив Генеральний директор Концерну Павло Букін під час випробувань.

190524 VilhaUOB 2

«Випробування пройшли успішно, і ми готуємося до того, щоб з серпня по жовтень провести державне випробовування і поставити їх на озброєння Збройних Сил України.  Це ефективна зброя, яка сьогодні для нас дуже потрібна», – повідомив Міністр оборони України Степан Полторак за результатами стрільб.

190524 VilhaUOB 3

Таким чином, українська армія вже найближчим часом може отримати модернізовані версії нової високоточної зброї, яка забезпечує знищення противника на дальності у 130 км першим пострілом.

190524 VilhaUOB 4

Створення «Вільхи» та «Нептуна» у максимально стислі строки стало можливим завдяки високому професіоналізму фахівців багатьох підприємств «Укроборонпрому», зокрема ДККБ «ЛУЧ», ДАХК «АРТЕМ» та ДП «Жулянський машинобудівний завод «ВІЗАР».

190524 VilhaUOB 1

Поделиться:
Загрузка...