Тепер я точно знаю до якого дня локдаун не введуть

118

Все геніальне — просто.

Так розумію, що для Зеленського головне провести свій «95 квартал» ніж врятувати людям життя чи зберегти бізнес сотень тисяч людей?
От і рамки повного локдауну. В ОП хочуть закрити країну 23-24 грудня і вуаля: останній концерт кварталу, на який активно продаються квитки 22 грудня.
В ОП хочуть вийти з локдауну 15-16 січня і вуаля — перший концерт у 2021 році 24 січня.
Або це збіг, або…
І тут є кілька позицій. Лікарі говорять що локдаун треба вводити вже зараз, адже до нового року кількість інфікованих може сягти 30 тисяч що покладе всю медичні систему. Схожої позиції дотримуються підприємці, які не хочуть втратити залишки прибутків у Новий Рік. І тільки Квартал збиває гроші і вписується в «рамки» Офісу Зеленського.
Не дивно? Ні не дивно. Країна давно стала філією сватів чи кварталу.
Тень от снега:
Если вы, как и я, посмотрели на календарь и задумались почему локдаун планируется со среды 23.12, а не с понедельника 21.22 или, хотя бы, с выходной пятницы 25.12, то вот вам ответ:
Луиза Чкалова:
Если вы не знаете, как планировать свои дела или отдых в связи с неизвестными датами локдауна, который вот-вот введут, но хз, когда, просто посмотрите график
Квартал-95:
концерт 22 декабря, месяц перерыва и 24 января “первый концерт… после карантина”.
Теперь вы знаете даты…
Йозеф Кнехт:
До 24 грудня неможливо ввести локдаун, тому що це зірве святковий концерт 95 кварталу. Якщо хтось не знав, як виглядає цинізм, то він ось такий.
Йозеф Кнехт:
Інтелектуальний локдаун це коли закривається все і працює лише 95 квартал.
Поделиться:
Загрузка...