Суд Лондона зобов’язав Коломойського й Боголюбова заплатити ПриватБанку понад $14 млн

87

Рішенням Апеляційного суду Англії та Уельсу колишніх власників ПриватБанку Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова зобов’язали виплатити 10,9 млн фунтів стерлінгів (понад $14 млн) судових витрат

Про це повідомляє прес-служба банку.

“Відповідачів зобов’язали повернути проміжну виплату витрат, сплачену їм банком, за рішенням суду першої інстанції в минулому році. Банк має отримати 4 млн фунтів стерлінгів від пана Коломойського, 2 млн фунтів стерлінгів від пана Боголюбова та 1,5 млн фунтів стерлінгів від корпоративних відповідачів”, — повідомили у ПриватБанку.

Крім цього, олігархи та пов’язані з ними компанії повинні виплатити ПриватБанку витрати за слухання справи у попередній інстанції, яка стала на бік Коломойського. У банку вважають, що мова йде про близько 3,4 млн фунтів стерлінгів.

Зазначені кошти Коломойський та Боголюбов повинні виплатити ПриватБанку до 12 листопада.

  • Нагадаємо, 15 жовтня ПриватБанк отримав перемогу в Апеляційному суді Англії та Уельсу у справі проти колишніх власників Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. Всесвітній арешт, накладений на активи бізнесменів, збережеться

P.S.

Якби досточтімий Коломойський не був суть гопніком в окулярах, а хоча б на 0,01% адекватною людиною, то для балансу пустив би на «1+1» інтерв’ю з Валерією Гонтаревою.

Щоправда, тоді б стало очевидним, що перед її аргументами щодо «Приватбанку» він безсилий, і тому поводить себе як скажений мафіозі.
Погрожує, палить будинки, знущається — бо більше крити немає чим.

Вона великий професіонал, і дуже доступною мовою розповіла як Ігор Валерьєвіч перетворив свій банк у піраміду, видавши 217 мільярдів кредитів пов’язаним з собою особам, і досі за цими кредитами ніхто кошти повертати не збирається.
Як держава врятувала банк після цієї афери і як за допомогою підконтрольних прокурорів та судей Коломойський на очах всього світу оспорює свої ж гарантії та помножує на нуль зусилля справжніх реформаторів, а не тих, яких він виписав нам зараз.

Може тоді хоча б у якоїсь частини телеглядачів виникло питання — чому весь світ визнає досягнення Гонтаревої, сприймає її аргументи, своїм правосуддям підтримує нашу державу, а в Україні нас переконують в іншому?

Але Коломойський боягуз, який ледь що тікає до Женеви, хоч і вдає з себе відморозка.

Він розуміє, що в прямій дискусії і чесних методах зазнає поразки, тому продовжує оскотинювати добрих українців низкопробним йумором та апелювати до більшовицьких генів народу, а спираючись на Портнова з Богданом вхопив своїми щупальцями правоохоронну та судову систему.

По-іншому такі не перемагають.
Тільки підкупом, брехнею, шантажем, залякуванням, все як любить наш нарід.

І якби в цьому рівнянні найслабшим елементом не був затурканий український виборець, то такі паразити як Коломойський були б у бігах, а не підгінали під себе економіку та не сиділи в кабінеті президента — і країна б розвивался в бік ЄС, а не на очах перетворювалася на пугало для цивілізованого світу.

Тому Валерія Олексіївна тепер працює на Кабінет ЇЇ Величності, а нам з вами ні обіцянок, ні пробачень в кудряшках.

Життя справедливе.

Валерій Прозапас

Поделиться:
Загрузка...