Стало відомо ім’я виконавця замаху на Бабченка

97
Виконавцем замаху на російського журналіста Аркадія Бабченка був Олексій Цимбалюк

Про це сам учасник спецоперації написав у Facebook.

Цимбалюк повідомив СБУ про організацію замаху на Бабченка, а зараз розкрив громадськості свою участь у спецоперації.

«Після оприлюднення запису отримання мною авансу за вбивство людини,без зміни мого голосу шифруватися сенсу не бачу», — сказав Цимбалюк.

«Прекрасно,що в службі працюють талановиті молоді опера до яких спокійно йдеш з інформацією про замовлення на вбивство. Звертаєшся і не боїшся,що тебе зіллють тим же замовникам за $$$$.Чесно не знаю як складеться моя доля далі,трохи на нєрві. Але точно знаю,що оперативник який всю цю справу тягнув на собі, слідчий в справі-люди честі. Люди які реально пашуть для того щоб життя в Україні було безпечним», — написав він.

Олексій Цимбалюк колишній ієродиякон православної церкви. У 2006-му він прийняв постриг у ченці під їм’ям Аристарх. Спершу був ієродияконом у православній церкві Московського патріархату, потім — Київського патріархату. Розчарувавшись в обох, став монахом відлюдником на Закарпатті. З початком війни на Сході України він  пішов волонтером у АТО. Працював і в складі Госпітальєрів, і мобільних груп СБУ щодо виявлення контрабанди в зоні поблизу лінії розмежування. Він переконаний, що все потрібно робити з любов’ю — навіть вбивати супротивника.

Поделиться:
Загрузка...