Російські війська захопили село Тернове у Дніпропетровській області.
Про це повідомляє моніторинговий проєкт DeepState.
«Мапу оновлено. Уточнено лінію зіткнення у Малих Щербаках (Запорізька обл.). Ворог окупував Тернове (Синельниківський район Дніпропетровська обл.) та просунувся поблизу Шандриголового (Донецька обл.)», — вказано у повідомленні.
![]()
![]()
І тут агент Буратіно вчергове пробовтався.
Як колись із «окупованим Харковом», «миром в очах путіна», «росіянами, які теж люди і не підуть війною на Україну».
Він же не лох, тому «нікому нє должен».
Барига Вова чекає блекауту, щоб заробити на електриці. Про розкрадені сотні мільярдів на захисних спорудах енергооб’єктів, антидроновій і антиракетній програмах «чисте небо» навіть не заїкається.
Про потужну відповідь москві — мовчок.


