3,2% снижения цены на газ – цифра будущего рейтинга преЗЕдента

239

Зеленський і «слуги народу» тримають усіх українців за повних ідіотів. Ніякої анонсованої 30% знижки на газ для населення не буде.

Давайте порахуємо разом, вирішимо задачку:

Була ціна НАК «Нафтогаз» з 1 січня 2021 року – 7,22 грн за 1 м.куб. газу.

Буде після обіцяної Зеленським знижки – 6,99 грн за м.куб. газу.

Зменшення складає аж 23 коп.!

Або на 3,2% зменшення ціни на газ для населення.

Так де ж ці 45 %, які обіцяв нам Юрій Вітренко? Так де ж ці 30%, про які говорить нам сьогодні Зеленський і Уряд Шмигаля?

Нас вчергове дурять. Окрім цього, зазначена «знижка» вступає в силу лише з 1 лютого 2021 року. Тобто, за зимові місяці – грудень і січень, українці по факту сплатять за газ нафтогазовим олігархам по повній — за старою ціною.

Яку мету ставить такою маніпуляцією і брехнею нинішня влада? Мета лише одна – збити протестні настрої українців. Запустити цю відверту брехню про 30% знижку для населення і погасити протести в Україні. А коли в лютому-березні українці побачать, що їх вчергове надурили, влада думає, що вже протестні настрої затихнуть. Тоді будуть інші проблеми – чергова хвиля локдауну, невдала вакцинація, якісь інші нові теми підкине нам влада, але розрахунок виявиться марним.

Прогнозую, що 3,2%, на які насправді зменшується ціна на газ – це рейтинг Зеленського через декілька місяців. Отак, по Фрейду, зробимо їх разом!

Команда Зеленського і «прімкнувшіє к нім ліца» щедро поливали помиями українську владу у 2017-19 рр, часто наполягаючи на тезі «епоха зубожіння» і «найбідніша країна Європи».
За підсумками другої половини 2019-2020 «епоха зубожіння» переросла в епоху деградації, а за відсутністю вакцинації населення, через провал влади, Україна опинилася в клубі відсталих африканських держав.
До речі, лайфхак для команди Зеленського: в окремих країнах Африки комунальні послуги настільки дорогі, а населення настільки бідне, що вони просто не користуються «благами цивілізації».
Сім’я вважається заможною, якщо в неї є 1-3 пальми. Зірвав кокос: і поїв, і напився.
І Президента люблять там просто за те, що він є і їх не вбиває.
Клімат стрімко змінюється, може змінимо «Велике Будівництво» на «Велике Пальмівництво» і оголосимо це цивілізаційним проривом під егідою світового лідера?
Чим не реформа? Тим більше, що грошей на дороги цьогоріч виділили удвічі менше обіцяного, а от на пальми може й вистачить…
До речі, а які реформи ім. Зеленського, що він сам ініціював і запровадив у 2019-2020 рр., Ви можете назвати?
Поделиться:
Загрузка...