Зеленський продав франшизу «Ліги сміху» в РФ

3 009
«Бариги», «торгівля на крові», «Україні вигідна війна»…пам‘ятаєте як «опозиціонери» всіх мастей розривались на всіх олігархічних медіаресурсах.
Ну і що тепер? Хто у нас торгує з державою, що окупувала 7% нашої території?
Зеленський прямо продав франшизу «Ліги сміху» в РФ, ще й каналу, який прямо належить путінському Газпрому. Це телеканал СТС, який вже неодноразово транслював продукт «кварталу».
І це робить не просто приватна особа, а особисто президент воюючої країни. Кастинги, до речі, вже розпочались. Так що скоро криваві рублі поллються рікою в кишені теперішній владі.
Україну розстрілює Москва — Президент України смішить росіян.
Володимир Зеленський, у Вас з головою все в порядку?
Спите нормально по ночах?
Про купівлю Ліги сміху російським СТС.
Знаєте, я цілком щиро дуже слабо розбираюся в сучасних російськомовних стендапах та інших телевізійних гумористичних форматах. Але навіть ті «бризки», котрі до мене долітають у ФБ чи різних групах Вотсап, показують, що Светлакови та Урганти, Харламови й Сліпакови, нехай вони й не Жванецький, виробляють продукт набагато якісніший, ніж Квартал. А враховуючи, що мова йде про газпромівський канал з одного боку й франшизу, що належить українському президентові, з іншого, то й взагалі не можу собі уявити іншої причини цього дійства, окрім політичної.
Янелохові у нас на очах банально дають хабаря. Причому, в формі дуже специфічній: не буде «чемно» поводитися — завжди можна це зупинити.
Враховуючи істерику нашого малошанованого Верховного митця в історії зі Сватами, цей важіль впливу московитів на нього видається цілком ефективним. Справа ж тут не лише в грошах, а й у авторському самолюбстві графомана. А це далеко не жарт
Якось майже непомітно промайнула інформація, що в сніжній нігерії на одному з центральних телеканалів стартує передача «Ліга сміху»
А дарма
Адже власником прав на цей «продукт» є товариш Зеленський особисто і товариші з його охвісу.
І вони продали франшизу одному з кремлівських телеканалів
Продали вже тоді, коли Зеленський став президентом, отримав доступи до секретної інформації і очевидно знав хто вбиває українців, і знав хто насправді веде торгівлю на крові, точніше почав вести торгівлю на крові, уклавши цю угоду з кремлядями.
Так, так, ту саму торгівлю на крові
Так, усвідомлену
Ту яку не розслідують онтікорупціонєри Лєщенко і Гнап
Яку не заблокують товарищ Садовий з товаришем Сироїд
Крім реальної торгівлі на крові цікаві ще 2 аспекти цієї операції:
1) Сільський лабух/дитя совка залишається дитям совка. Він в якості першої особи може й може запрошувати Тома Круза і навіть робити спецумови для зйомок іноземних фільмів, але продукція дитини совка цікава тільки совку
Це і про його електорат
2) Смішно виглядають розповіді «мені не заносять» на фоні маніакальної гонитви за кожним рублем
Навіть там де ця гонитва є за червоними лініями, які ти постійно проектував на опонента, якими ти постійно маніпулював, оббріхуючи опонента
Не вперше 95 квартал продає Росії свій продукт, а потім Зеленський отримує з цього прямі дивіденди, які відображені в декларації. Так було минулого року.
Вперше 95 квартал продав Росії продукт, в якому братимуть участь команди з так званої «ДНР», а гроші від продажу у вигляді дивідендів знову отримає Зеленський!
Фактично, бізнес президента України працює і на ворога, і на терористів одночасно. Я не думав, що побачу цю ганьбу. І слово «зрада», попри все забарвлення, сюди, на жаль, підходить якнайкраще.
Посилання і скріни в коментарях. Якщо вистачить сил дивитись на цю мерзоту.
Поделиться:
Загрузка...