Зеленский наступает на «пеньки Януковича»

138

Те примитивные потуги поднять рейтинг с помощью велосипедов и стрельбы из лука, которые предпринимают «лучшие в мире» политические консультанты (где он только их берет?) — это все те же пеньки Януковича.

Это те же страусы, которые никак не помогли нашему беглому хозяйственнику удержаться во власти. Что они там сегодня пытаются показать?

— выехать на том, что ни у кого нет такого модного президента?

— никто в мире не выгибает так спинку, разминаясь у лавочки?

— ни у кого из европейцев нет такого «обаяшки»?

— провести пресс-конференцию в ресторане? Ой, как круто, никто так не делал;

— засунуть руки в карманы при общении с украинскими офицерами? Прочь правила «попередников»! У нас же новая страна, и новая эпоха. «Модная».

Он мог бы выехать на одном, посильном его команде, если бы напряглась — на той самой диджитализации. Ведь говорилось о том, что придет новое поколение, молодые люди, прогрессивные и нестандартно мыслящие, и т.д. и т.п. Но провалились и на этом поле. Может быть, единственном относительно доступном, ведь по-настоящему прогрессивной и умной молодежи у нас немало. Просто к власти пришли все-таки не те «новые лица».

Путин для того, чтобы и дальше пилить такие видео для электората, тщательно обновляет свою рожицу. Все Вовы стареют, и наши в том числе. Разница в том, что в России над своим Вовой так не смеются, как будут смеяться у нас.

И ведь каждый шаг засасывает его глубже в песок. Отказаться от защитных костюмов медикам из мелочной злости и мести? О да, это достойно преЗедента. Комплексов столько повылазило, что они стали заразны. У меня вопрос к местной власти в регионах:

— Зе — вопрос времени, такие приходят и уходят. А у вас местные выборы, и вам там жить, у себя дома. В Волновахе, Житомире или Харькове. Даже на костюмах Порошенко можно хорошо попиариться, показав, как вы заботитесь о своих жителях и способны переступить через политические разногласия. Ведь защита медиков и здоровье граждан превыше всего? А вы, как местные лидеры, для них «свои». Порошенко или не Порошенко — неужели у нас конец децентрализации и самостоятельные решения на местах уже под строжайшим запретом?

Ну ладно, эти позорятся, временные. Но разумные же люди у нас еще остались?

Елена Кудренко

Вчора було професійне свято журналістів, людей, які мали б бути совістю влади, дошкуляти владі неприємними питаннями, домагатися змін.

Але в часи коли в країні скорочують армію, коли бюджет в жопі, коли свинарчуки торгують посадами, коли миші крадуть стратегічні запаси зерна вартістю в мільярд, коли бородата бабушка грабує державні підприємства, коли ефіри заполонили вороги, а на високих посадах опинилися адвокати янека і єфремова… журналісти мило катаються на велосипедах з людиною, яка це все організувала і покриває.
В багатьох вчора виникли паралелі з пеньками янека. І воно так і є. Клоун йде по його слідах, а вся та шушара з тих часів, зовсім не змінилась.

Сьогодні, на фоні загострення на фронті і чотирьох поранених, вся стрічка забита фоткою Зелі в супермаркеті. При тому, що кожен прекрасно розуміє, що подібні «випадкові» фотки і їх масове поширення в ЗМІ — це інформаційний вброс і розгон Банкової.
Який виглядає особливо смішно на фоні 38 машин супроводу, надцяти рядів охорони Маріїнського парку, величезної кількості охоронців під час недавньої поїздки в Хмельницький та інших речей що демонструють страх.
Та й, зрештою, на чому тут піаритися? #тишпростойпарєньснароданавєлосіпєдє, ти ж кожен день мав би бути в супермаркетах і в метро з шаурмою.

Замість важливого і актуального журналістика годує суспільство низькоякісним інформаційним лайном.
То ж, хоч і з запізненням, вітаю всіх з днем інформаційного лайна!

Владімір Хуженебудько

Зеленський, який закликав відмовитися від кави та хамона, накупив в елітному гастрономі їжі на кілька річних зарплат вчителя. Цікаво, вони там на Банковій реально вважають, що це — геніальний піар? Нехай суму чека покажуть ще, ага.

Баба і кіт

Як яник збирав журналістів і змушував бігати по пеньках, так і зеля збирає журналістів і змушує кататися на велосипедах. І вєрний друг Шустерман на обох фото символізує нову епоху. Звісно, це сарказм, бо епоха насправді повернулася стара – епоха задурювання мізків лохторату, в чому журналісти для режимів виконують однакову функцію.

Зеленський в одному з інтерв’ю гордо базікав, як Янукович наливав йому в Межигір’ї. Зеленського позвали розважати батю, і батя з барського стола налив. Зеленський з гордістю розповідав про це вже після Майдану, коли Янук вбив сотню людей. Тобто істота убила людей і втекла, а для Зеленського це привід для гордощів.

Тому не дивно, що Зеленський використовує методи Янука. Моральний рівень цієї криворізької інтелігенції ще нижчий за уголовну шушеру з Донбасу.

Але що ми маємо розуміти, що ось ці проститутки, як шустрий, це добровільні, свідомі та професійні помічники в обдурюванні тубільців. Саме шустрий, втративши будь-яку самоповагу, скакав по пеньках по команді в Межигір’ї. Це він допомагав укріплювати режим януковича. І це саме на ньому мінімум літр крові людей на Майдані.

І зараз такі, як він, знову на бойовому посту.

Джон Сміт

Поделиться:
Загрузка...