Зеленский: Медреформа Супрун не состоялась

163
Президент Украины Владимир Зеленский заявил о провале медицинской реформы, которую начали при экс-руководителе МОЗ Ульяне Супрун.

Об этом сообщает Офис президента в Telegram-канале.

«Реформа медицины, начатая предыдущей властью, не состоялась, а принцип «деньги ходят за пациентом» не реализован», — отмечено в заявлении.

По его словам, сейчас реформу нужно переосмыслить и наполнить правильной организационной конкретикой.

P.S.

Оскільки я Президента люблю щиро і безкорисливо, на відміну від Єрмака, то читаю все, пов’язане з ним, навіть його цитати, які віднедавна готує ОПУ у вигляді окремих картинок.
Очевидно, щоб підкреслити глибину титана думки і світового лідера.
Одна з таких «цитат» була оприлюднена вчора: «Потенціал України із залучення інвестицій не реалізовувався повною мірою усі 28 років».
Звісно, усі ми вже в курсі технологій маніпуляцій Зеленського: жодного досягнення за 2 роки немає не тому, що влада складається переважно з ідіотів і корупціонерів, а тому, що все було дуже погано попередні 28 років.
Плюс коронавірус і «високосний рік».
Те, що економіку зеленим передали у стані 4,6% росту — намагаються не згадувати, адже тоді це була «епоха бідності», а зараз епоха невідомо чого.
Але, це лірика — давайте до конкретики.
В грудні 2020 р. поважна, не опозиційна, організація

оприлюднила підсумки опитування бізнесу, згідно з яким 66% відзначили погіршення інвестиційного клімату за останній рік!

І лише 10% сподіваються на покращення в наступні 6 місяців.
Індекс інвестиційної привабливості знизився у другій половині 2020 року до 2,40 балів з 5-ти можливих. Результати індексу демонструють безпрецедентне зниження настроїв генеральних директорів, співставне з оцінками 2013 року.
За даними Національного Банку України за період січня-жовтня 2020 року притік іноземних інвестицій оцінюють у $221 мільйон.
За такий самий період 2019 року чистий притік складав $4.5 мільярди.
Скорочення у 20 разів за рік!!!
І це все зробили разом Зеленський з Коломойським. В Україну під їх управлінням все менше бажаючих інвестувати.
І це в часи, коли зовнішні ринки залиті дешевими грошима, часи рекордного росту на біржах високотехнологічних компаній — наша держава втрачає, а могла здобувати і заробляти!
П.С. Єдиний успішний інвестиційний кейс за період Зеленського — концесія морських портів Ольвія і Херсон. Але заслуга зеленої команди лише в тому, що вони його не завалили! Бо ці проекти були на 99% підготовлені саме командою Порошенка.
І «4,7 млрд грн від концесії» — це не у 2020 році, а за весь період дії концесійних договорів на 30-35 років.
Уряду пора навчитися говорити правду і припинити маніпуляції!
Поделиться:
Загрузка...