Завтра Зеленський проведе прес-конференцію щодо підсумків двох років бездіяльності

83
Завтра Зеленський у День Вишиванки проведе прес-конференцію щодо підсумків двох років бездіяльності, тому що:
1. Буде презентовано нову державну авіакомпанію.
Всі інші українські авіакомпанії буде закрито через відсутність підтримки держави в часи коронавірусу. Через відсутність 16 нових, збудованих Зеленським, летовищ всі польоти здійснюватимуться з ангару Антонова.
Вартість квитка Ангар — Женева 1 000 000 дол США.
2. Зеленський презентує добудовану другу Мрію, підтверджує минулорічну сенсацію, що саме нею возили маски з Китаю, і анонсує перший політ Мрії на Марс за маршрутом: ангар ДП Антонов — космодром в Херсонській області — Марс.
3. Зеленський з Єрмаком пакують контейнери з вкраденими грошима в Мрію і на очах ошелешених журналістів беруть курс на Північну Корею.
4. Україна починає будувати за ізраїльським зразком Залізний Купол під кодовою назвою Великий Ангар.
5. Під час прес-конференції з пролітаючої Мрії скидають Чауса на парашуті. Парашут не розкривається. Зеленський звинувачує Порошенка в закупівлі неякісних парашутів для армії.
6. Зеленський оголошує про завершення успішної місії двох українських агентів 006 і 666 в Росії. На прес-конференції виступають Єрмак і Медведчук, знімають російську форму, з російських паспортів і нагородних листів роблять літачки, запускають і кричать: «Слава Україні!». З Мрії роблять Великий Бомбардувальник, старший пілот Ведмеденко (колишній Медведчук) і штурман Сіряк (колишній Єрмак) рушають бомбардувати Кремль. За ними скаче Татаров, щоб запустити роботу окупаційної ради в Росії під керівництвом іншого українського таємного агента Навального.
7. В Мрію закривають всіх українських олігархів. Зеленських ходить і молотом стукає по фюзеляжу до моменту, поки олігархи не переписують всі активи на Зеленського, Шефіра і Єрмака.
Процес деолігархизації оголошується завершеним.
Мінус всі, плюс три.
8. Ваші варіанти.
Volodymyr Omelyan 

Поделиться:
Загрузка...