Які телеканали шкідливіші — російські чи малоросійські

65
Після чергового кварталівського сортирного йумора про «мову в борделі» знову постає складне питання які телеканали шкідливіші — російські чи малоросійські.

Переважну більшість суспільних міфів та антидержавної пропаганди разом з медведчуківцями просували якраз зповна собі українські лідери телевізійних рейтингів.
Це завдяки їм населення не побачило реформ, зато слухняно зненавиділо Гонтареву та всіх, хто ламав схеми олігархів.
Це через їхню спрямовану пропаганду в очах обивателя знецінено безвізовий режим з ЄС та автокефалія ПЦУ, децентралізація та вільні ринки.
Це вони хором просували ідею «нових ліц» як панацею від всіх проблем, усвідомлюючи, що 99% тих «ліц» не здатні керувати навіть ФОПом, бо все життя просто отримували кеш за свої послуги.
Це їхніми стараннями «втомленим народом» війна сприймається не як спроба Кремля знищити нашу державу, а як можливість комусь «наживатись» та «вигода, а людям делить нечего» тощо.
Якщо хочете, то які шанси перемогти у народа, який за сім років війни отримав тисячі загиблих, втрату територій, фіаско сподівань на «мір» після передвиборчої брехні, смерті на фронті кожного тижня — і одночасно вперто продовжує ржати з жартів рівня «Украина порноактриса»?
Що ще має статися, щоби обидлячене колективним «1+1» населення усвідомило важливість гідності та виробило колективний імунітет від руйнівних впливів подібного контенту?
Хвороби менталітету залишаються набагато глибшими за економічні та соціальні, як бачите їх не вирішити навіть закриттям каналів, як і прийняттям законів, які потім все одно обстібуть «мовою в борделі» під регіт малоросів.
Революції гідності небагатьох виявилося замало, необхідна революція свідомості всієї нації.
.
Тільки говорили про випад проти української мови, як ці рашисти тепер принижують акції протесту на Банковій.
Для прозеленського кварталу немає нічого святого. Ця шобла буде збиткуватись над Україною поки їх не закриють. Фактично «Квартал» відпрацьовує наративи ОП щодо знищення будь якого протестного руху.
Найгірше, що досі є мільйони українців, котрі зомбуються та дивляться відверту рашистську маячню кварталу.
Чим це не «ебанітавиє палочкі» під час Майдану?
І останнє питання: а як могли знімати квартал з повним залом людей під час локдауну в Києві? Чи закони для «слуг Зеленського» та «кварталів» не писані?
.
Вчора «квартал», кажуть, вчергове пробивав чергове дно.
Нічого нового, все стабільно, я б про це і написав би, якби…
Якби цей, з дозволу сказати, йумор не свідчив би нам про думки та настрої господарів Банкової краще, ніж офіційний сайт ОПУ.
Президент може казати скільки завгодно про те, що немає зараз жодного відношення до творчості «кварталу». Але те, що у Зеленського на умі, те у Кошового на язиці.
І це не має нічого спільного з політичною сатирою. Колись, на тих же «плюсах», були «Великі перегони» — оце дійсно була сатира.
А «квартал» — це не сатира, це суцільне «знецінення». І знецінення не політиків. Люди, які вийшли на Банкову — вони вийшли не лише за Стерненка, вони вийшли за гідність і справедливість. І українська мова і українська церква і ще багато речей — це не політика, а невід’ємні складові національної ідентичності. Але це ж так смішно!
І не знати, що сташніше: пряма і неприкрита пропаганда медвечуківських каналів чи оце розслаблене «ха-ха, хі-хі», яке час від часу вилазить боком країні на виборах. І добре, що поки що на виборах, а не за більш драматичних обставин.
Поделиться:
Загрузка...