Я так не нервував ще ніколи

124

Я так не нервував ще ніколи. В 2010, коли пер танком Овоч, я був спокійний, як слон. Бо що ми втрачали? Ющенко і так все проїбав, маючи офігенний стартовий капітал.

А потім почалися тьорки, тушкування, перетікання…. Була коаліція – нема коаліції.
Я голосував за Юлю. Але Бозя знає, що робить. Вона нам подарувала Овоча.
І це був найкращий подарунок від неї. Бо якби виграла Юля, мали б ми ще 5 років пустоти. А так витиснули чиряк і пішли далі.

Але зараз я в нервах. Бо, курва, за 5 років зроблено набагато більше, як за попередні 20 з лишнім. І це вже й на Заході зафіксували. І за це стільки прекрасних людей полягло.
І все це просрати?
Ну, так, якщо що, ми його скинемо. Але й примножимо Небесну сотню ще кількомастами самовідданих жертв.

А ворог уже не такий дурний і буде діяти набагато рішучіше. Він уже знає, що від нас чекати.
Ви впевнені, що нам вдасться?
Стоїмо перед прірвою. Ключові питання: армія, мова, віра і геть від Москви – можуть тупо злетіти з повістки дня.

Бо може прийти людина, для якої все це пса варте. Мовою не володіє, віра невідомо яка, до армії не має жодного стосунку, а Москва – це його бабло.
І тут у мене зародилася думка…
На нас знову суне Орда. Небезпечна, нахабна, брехлива і люта. Щоб знову не покласти сотні кращих наших синів під час наступного Майдану, мусимо креативити.

Що робили наші предки, коли йшли на нас вороги?
Били в дзвони! Як били дзвони Михайлівського під час останнього Майдану.
Що заважає нашим церквам бити увесь день у неділю в дзвони?
Це ж не агітація. Це просто дзвони.
Це дзвони на сполох. Бо суне Орда.
Биймо в дзвони, щоб не проспали ті, хто роздумує, хто не визначився, хто належить до тієї третини населення, яка не ходить на вибори.
По кому цей подзвін? – спитаєш ти.
Це подзвін по тобі, якщо проспиш.

Юрій Винничук

P.S. Для тих, хто ще сумнівається. Вчора у мене були дуже цікаві діалоги з прихильниками Зе. Вони, всі, як один, стверджують, що ці фото — фейк. Ні, не фейк. Я їх бачив на власні очі, вони з`явилися в Одесі позавчора і їх десятки. Це не солоденький фільм про Голобородька — це страшна дійсність, і вона вже наступає. Вата і сєпари почули можливу слабкість центральної влади, і вже піднімають голови, щоб відірвати нові території. Персонаж на фото — колишній регіонал. «Фашисти» на бордах — це ми, українці.В Одесі знову пішли розмови, що «Украіну надо подєліть». Активісти почали отримувати погрози від «рускомірских».

Поделиться:
Загрузка...