«Воевал в Украине, а сейчас – в Казахстан»: российский снайпер-оккупант ВИДЕО

41

Блогер «Эдгар из Украины», прикинувшись любителем «ДНР», разговорил снайпера оккупационных войск Российской Федерации Амагалана Цыбигмитова. Об этом говорится в сообщении автора Telegram-канала donetchanyn.

«В процессе разговора выяснилось, что Мага в 2016 году принимал участие в войне на Донбассе, а сейчас отправляется в столицу Казахстана. «Хуле, мочить будем» отметил Мага. Исконно руцкий воин защищает руцкий мир, убивая граждан других стран», — написал автор Telegram-канала и опубликовал видео.

P.S.

Понад 70 літаків вже відправили російські окупанти до Казахстану.
Там відбувається реальна «тиха» окупація під нібито «миротворцями» ОДКБ.
Наразі за різними даними до Казахстану вже прибуло від 15 до 17 тисячі путінських «іхтамнєтов».
Розстріли людей тривають щодня. Відеоданих тепер дуже мало, знімати на відео практично заборонено, блогерів почали викликати на допити.
За даними «Радіо Свобода» (проект Сибір.Реалії) на центральній площі в Алмати протестувальників розсрілювали російськомовні «зелені чоловічки» без опізнавальних знаків. Аналогічне зараз відбувається біля моргів, де родичі загиблих та журналісти також були обстріляні «зеленими чоловічками».
Стає очевидно, що Путін серйозно зайнявся проектом «Новий СРСР». Фактично ліквідована Білорусь у 2020 році, тепер Казахстан на початку 2022. Все це супроводжується страшними жертвами та знищеннями людей — в «кращих» традиціях московської недоімперії.
Далі за планом Путіна — Україна. Накопичення військ триває. Їх вже під 200 тисяч. Україна звісно не Білорусь і не Казахстан. Українці з 2014 року навчились воювати. Проблема одна — при владі в Україні буковельсько-коломойські «відпочивальники», люди без розуміння що таке держава, відверті прихильники «російського» та виробники «сватів».
З такою владою Путіну дуже комфортно і він вже мріє що цього року наступним етапом його кривавих щупалець стане Україна. Впевнений що нам треба готуватись всім методами і способами.
Поделиться:
Загрузка...