Віртуальна партія: жодного працівника та живого осередку

139
У Комітеті виборців України заявили, що у партії «Слуга народу» немає жодного офіційного працівника та «живого» осередку

Про це КВУ повідомив у facebook.

Комітет виборців проаналізував останній звіт політичної партії «Слуга народу» про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за IV квартал 2019 року (жовтень-грудень). Відповідно до нього в партії офіційно не працює жодного працівника і немає жодного місцевого осередку зі статусом юридичної особи.

За даними звіту партія загалом витратила 479 млн. грн., однак з них жодної гривні на заробітну плату. КВУ відзначає, що така ситуація може свідчити про тінізацію роботи в «Слузі народу».

«Ми припускаємо, що частина робіт, таких як ведення бухгалтерії чи прибирання офісу можуть виконувати на контрактній основі. Однак робота такої структури як парламентська партія передбачає легальну діяльність десятків людей, які займаються організаційною, медійною та іншою партійною роботою. На практиці ситуація з нулями в звіті «Слуги народу» може свідчити, що значна частина її діяльності перебуває в тіні, а заробітна плата може виплачуватися в конвертах. Де факто звіт партії показує, що «Слуга народу» залишається переважно віртуальною політичною силою», — сказав голова КВУ Олексій Кошель.

Поделиться:
Загрузка...