Відліт Головнокомандуючого до Катару можна розцінювати як дизертирство

135
Відліт Головнокомандуючого з дружиною у закордонний візит у час війни, коли ворог може атакувати будь-якої миті і про це стверджує як власна розвідка, так і розвідки країн НАТО — можна розцінювати як дизертирство.

В принципі, йому не звикати.
В 2014 ухилявся від фронту і знімав ролики в Москві, в 2020 в Омані проводив незрозумілі переговори про мир, який привів до війни і добу не міг знайти, чим терміново повернутися в Україну, окрім «російського» чартеру, чудово знаючи, що літак МАУ збили іранці російською ракетою — замовчував цей факт і белькотів про «помилку екіпажу».
Так і зараз: стурбований Байден набирає президента держави, якого ось-ось знову можуть атакувати і запевнює у підтримці США в разі ескалації агресії Росії, а Зеленський з цього дзвінка робить висновок, що єдиною його причиною було сказати, який Зеленський НеВ’єБін.
І звісно, жодних причин до хвилювань, ніхто нас не атакує і ніщо не зупинить Зеленського на шляху до миру, навіть смерть останнього українського солдата.
Хіба що, якщо буде зовсім сутужно — тоді доведеться слугам «звалювати з цієї країни», а ви, українці, самі розбирайтеся.
Взяв курс на Катар.
Хвилюється за Йорданію.
І тішиться з «перемоги» Вірастюка на Франківщині, яка відбулася в «дусі зміцнення української демократії, реформування українських інституцій та верховенства права».
Все, як з Байденом і обговорювали.
Бо в Катарі чекає пляжно-офіційна програма.
Якраз сезон. І давно, вже більше місяця, сімейного відпочинку не було.
Можна обговорювати з катарцями що завгодно, важливо не забути, що єдина їх велика інвестиція в Україну — порт Ольвія — тендер відбувся в 2019, переможця, катарську компанію, оголосили 31 січня 2020, угоду про концесію підписали влітку 2020, а акт прийому-передачі досі не підписано.
Себто, де факто і де юре QTerminals досі не керує концесійним об’єктом, хоча могла би це робити вже більше року.
Чудовий приклад і доказ турбо-режиму для нових катарсько-українських ініціатив, чи не так?
Чи Катар спеціально обраний для того, щоб на безпечній відстані оголосити: Миру з Москвою не буде, я помилився, переходимо до плану Б — війна?!
Зеленський сьогодні о 10.26 терміново видетів у Катар. Без попереджень і без публічно заздалегідь запланованого візиту.
Сам візит запланований на завтра, але ж відпочити треба.
Щось це дуже нагадує події січня 2020 року, коли дехто опинився в Омані, а країна без вищого керівництва, яке розбіглось по відпочинках за кордоном.
Країна на межі коронавірусної катастрофи. Гинуть люди.
Біля кордонів Кремль брязкає зброєю.
На сході України ескалація, загиблі та поранені.
А він в Катар. Нас скільки часу — не відомо. Які питання будуть вирішуватись — не відомо. Президент країни просто кидає країну і їде не до наших міжнародних партнерів, а до маленької країни «налагоджувати зв‘язки».
Відкрите питання з ким і навіщо…
Щось тривожно від цих поїздок.
Поделиться:
Загрузка...