В «Укроборонпромі» запевнили, що не втратили контракт з Таїландом

146
«Укроборонпром» заявляє, що поширена деякими ЗМІ інформація про зрив контракту з Таїландом на поставку українських бронетранспортерів не відповідає дійсності

Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

За даними прес-служби, українські бронетранспортери БТР-4Е успішно пройшли процес стандартизації і можуть бути закуплені армією Таїланду.

«Зараз триває переговорний процес щодо закупівлі БТР-4Е королівської армії Таїланду, відповідне рішення буде прийнято протягом 2017-2018 років», — додали в прес-службі.

Також у Таїланді завершилися масштабні навчання із залученням техніки українського виробництва, зокрема, танків і бронетранспортерів, які показали дуже хороші результати і були високо оцінені керівництвом армії Таїланду, присутнього на навчаннях.

За більш ніж десятирічну співпрацю між країнами армія Таїланду закупила та успішно експлуатує понад 200 одиниць військової техніки українського виробництва і за цей час Україна не отримала жодної претензії щодо несправності техніки.

Раніше повідомлялось про те, що Україна втратила Таїланд як основного покупця своїх бронетранспортерів, оскільки під час оборонної виставки LIMA-2017 армія Таїланду підписала контракт з китайським об’єднанням Norinco на придбання 34 бронетранспортерів, які є аналогами українських.

Поделиться:
Загрузка...