«Укроборонсервіс» представив проект Мобільного мінометного комплексу

216

Мобільний мінометний комплекс (ММК) призначений для виконання бойових завдань по вогневій підтримці підрозділів незалежно від погодних умов удень і вночі на пересіченій місцевості.

ММК може вражати різні групові й одиночні цілі, виявлені розвідкою, що перебувають на відкритій місцевості або в укритті, мобільні й стаціонарні. 

 ММК може використатися для боротьби із саботажними розвідувальними групами повітряних і морських десантних військ, а також проти вогнепальної зброї. Він має високу маневреність, керованість й живучість.

Структура ММК заснована на модульному принципі, що дозволяє використати стовбури різного калібру від 81 мм до 120 мм у складі комплексу й установлювати ММК на серію колісних транспортних засобів: цивільні пікапи 4х4, вантажівки, гусеничні й колісні БТРЫ.

Автоматизована система керування вогнем має можливість видавати дані для прицілювання й стрільби в автоматичному режимі. ММК може бути легко адаптований до програмного забезпечення, навігаційних систем і систем бойового контролю замовника.

uos.ua

Поделиться:
Загрузка...