Участь Зеленського в дебатах на «Суспільному» не планується

81

Участь кандидата у президенти України, шоумена Володимира Зеленського у теледебатах в ефірі Національної суспільної телерадіокомпанії України наразі не планується.

Про це в коментарі УНІАН сказав керівник штабу Зеленського Іван Баканов. Відповідаючи на питання, чи Зеленський завтра братиме участь у теледебатах на «Суспільному», він сказав: «У нас теледебати будуть відбуватися на стадіоні, як і було домовлено між кандидатами. Поки що іншої інформації у нас немає».

На уточнення, чи наразі Зеленський не збирається на дебати на «Суспільне», Баканов ще раз наголосив, що наразі було погоджено формат участі в дебатах на стадіоні. «Він був давно спланований і погоджений сторонами, кандидатами. Станом на сьогоднішній вечір немає ніякої іншої інформації», — констатував він.

Сьогодні, 18 квітня, Центральна виборча комісія перенесла час проведення теледебатів між кандидатами у президенти, що мали розпочинатися на «Суспільному» 19 квітня о 20.00.

Відповідну заяву про внесення змін до постанови ЦВК № 472 від 5 травня 2014 року щодо положення про порядок проведення дебатів подав до ЦВК уповноважений представник кандидата у президенти Петра Порошенка Руслан Князевич у звязку з тим, що о 19.00, за пропозицією Зеленського, розпочнуться дебати на НСК «Олімпійський».

Згідно з ухваленими ЦВК змінами, теледебати на «Суспільному» відбудуться з 21.00 до 22.00 19 квітня.

Відповідно до закону «Про вибори президента України», теледебати за рахунок коштів держбюджету проводяться в останню п’ятницю перед днем повторного голосування між 19 та 22 годинами у прямому ефірі, тривалістю не менш як 60 хвилин.

P.S.

Кандидат в президент Владимир Зеленский представил команду. Об этом Зеленский сообщил в эфире программы «Право на власть».

Руслан Стефанчук является идеологом партии Зеленского, Иван Баканов — председатель партии «Слуга народа», Дмитрий Разумков отвечает за вопросы внутренней политики, Александр Данилюк отвечает за международные отношения, Руслан Рябошапка отвечает за охрану порядка и антикоррупционную политику, Галина Янченко — эксперт антикоррупционной политики, Денис Монастырский ответственный за правоохранительные органы, Ирина Венидиктова отвечает за реформы в судебной системе, Даниил Гетьманцов отвечает за экономику, Виктория Страховая отвечает за банковскую деятельность, Александр Мережко отвечает за международные отношения, Марина Бандини отвечает за политику равных прав, Сергей Кальченко — эксперт по избирательному законодавста, Евгений Комаровский — советник по медицине.

«Это профессиональные люди. Специалисты… Они пойдут со мной в администрацию», — сообщил Зеленский.

Поделиться:
Загрузка...