У Луцьку затримали терориста і звільнили 13 заручників

61

Співробітники центру спеціальних операцій «А» СБУ спільно з Національною поліцією звільнили у Луцьку 13 заручників і затримали озброєного терориста, який захопив у центрі міста рейсовий автобус «Берестечко — Краснилівка» з пасажирами. Про це повідомляє Служба безпеки України.

Завдяки спланованій Антитерористичним центром СБУ спецоперації «Бумеранг» правоохоронцям вдалося уникнути жертв серед мирного населення. Встановлено, що терористом є Максим Кривош, який пропагував сі заручники звільнені, постраждалих немає.

У вівторок вранці чоловік із вибухівкою та зброєю захопив у Луцьку автобус із пасажирами. Він вимагав від представників влади заявити у відеозверненні, що «вони є терористами в законі».

У 2005 році чоловік був засуджений до 8,5 років позбавлення волі за незаконне зберігання та поводження зі зброєю, бандитизм і вимагання.

У 2015 році Кривош зареєстрував торговельний знак «Я могу». Цей знак зазначено і на його книзі «Філософія злочинця».

У минулому Кривош був двічі судимий загальним терміном близько 10 років за низку тяжких злочинів.

Поліції вдалося двічі передати воду для заручників. Терорист спочатку відпустив трьох заручників — бабусю, вагітну та підлітка.

Після цього Володимир Зеленський на вимогу терориста опублікував відео із закликом подивитися фільм «Земляне», однак після звільнення заручників видалив його.

Поделиться:
Загрузка...