Георгій Тука про автоматичне позбавлення громадянства України

94

Знаючи здатність «четвертої влади» до перекручування фактів і її любов до гучних заголовків, одразу зауважу: викладене нижче — моя особиста точка зору, а не «позиція Міністерства», чи «КабМіну», чи «В Уряді пропонують»..

І знову про громадянство.

Продовжуючи «паспортний» наступ, Путін видав черговий Указ.
Тепер за спрощеною процедурою громадянство країни-агресора можуть отримати й…
«… родственники по прямой восходящей линии, усыновители или супруги которых были подвергнуты незаконной депортации с территории Крымской АССР.»

Що це? Тролінг по-путінськи? Наступ? Повзуча анексія?
Як тільки не назвали ці дії українські коментатори….
Слабкість та невизначеність України в питанні громадянства — ось що є причиною таких дій Кремля!

Напів-вагітна позиція нашої держави (Україна не визнає подвійного громадянства, громадяни мають таке громадянство і жодної відповідальності за це не передбачено Законом) провокує, з одного боку, Росію, до таких дій, з іншого боку — громадян України.

Я не сприймаю інстут подвійного громадянства, незалежно від того, громадянство якої країни (окрім українського) має людина: польське, угроське, німецьке, російське, кіпрське чи ізраїльске — не має значення.
Дискусія, яку останнім часом розпочали в МЗС (варто розглянути, окрім російського) вважаю неприйнятною! Це — примітивне загравання з тими, хто вже отримав таке громадянство або має на меті це зробити. Така невизначеність схожа на ситуацію навколо «євро-блях»: «так, це незаконно, але ж їх вже стільки завезли»…

Таке сидіння тремтячою дупою на двох стільцях — ознака слабкості!
Ми не маємо права на таку позицію! В світі (не лише Росія!) поважають сильного, а слабкого завжди зневажають!

Мені байдуже, кому надалі буде пропонувати свій «русский мир» Путін: багатодітним біженцям з Сибіру чи тим, у кого «деды воевали»! Начхать!
Україна має відстоювати власні інтереси!

Тож, вважаю за вкрай важливе, негайне прийняття Закону про автоматичне позбавлення громадянства України тих її громадян, які отримали (чи отримають в майбутньому) громадянство будь-якої іншої країни.

Я не бажаю, аби долю моєї Батьківщини вирішували громадяни Мальти, Ізраілю чи Росії!
Це — прерогатива виключно громадян України!

George Tuka

P.SПохоже, украинские власти прислушиваются к моим советам по поводу раздачи паспортов. У Путина ведь цель посеять их по всей Украине, чтобы по осени трактористов за урожаем послать.

Так вот правильный ответ: получил красную книжицу — отправляйся на Россию! А украинские внутренние и внешние паспорта у таких «граждан» аннулируются. И очень хорошо, что об этом официально объявлено уже сейчас, чтобы каждый понимал, что делает. Это как очистительная клизма — позволит избавиться от шлаков.

Andris F. Paraudzins

Поделиться:
Загрузка...