США оцінили рівень готовності систем ППО ЗСУ

155

18 травня, в Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України відбулась робоча зустріч між представниками Повітряних Сил ЗС України та Збройних сил США на чолі з військово-повітряним аташе Посольства США в Україні майором Майклом Беардом.

Українську сторону очолив тимчасово виконуючий обов’язки командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Аркадій Вашутін.

Починаючи з 10 травня, представники Збройних сил Сполучених Штатів Америки відвідали з робочими візитами військові частини авіації, зенітних ракетних військ та радіотехнічних військ для проведення оцінки системи протиповітряної оборони Повітряних Сил Збройних Сил України.

Під час зустрічі у Вінниці сторони підбили підсумки роботи делегації США в Україні. Американські фахівці високо оцінили рівень готовності систем ППО Збройних Сил України, підготовку особового складу та роботу з модернізації наявних технічних засобів протиповітряної оборони, яка проводиться в Повітряних Силах. Були також обговоренні питання переліку можливої технічної допомоги від Збройних сил США для облаштування пунктів управління.

Генерал-лейтенант Аркадій Вашутін подякував іноземним фахівцям за високу оцінку роботи протиповітряного щита нашої держави, оцінив високий професіоналізм американських колег та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.

mil.gov.ua

 

Поделиться:
Загрузка...