СБУ затримала заступника голови сільради, який сприяв анексії Криму

97
Правоохоронці затримали екс-заступника голови Оленівської сільської ради АР Крим, який перейшов на бік окупантів та брав участь у незаконних виборах на тимчасово окупованій території півострова

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Оперативники спецслужби встановили, що зловмисник після невдалої політичної та бізнесової кар’єри при окупаційній владі Криму вирішив переїхати на материкову частину України. Колишній заступник голови сільради «осів» на Київщині, де намагався вести власний бізнес.

За місцем проживання зловмисника провели обшук, під час якого вилучили розписки про отримання зловмисником грошей для організації і забезпечення належного проведення так званого «референдуму про статус Криму», рішення про ліквідацію виконавчого комітету Оленівської сільської ради та призначення затриманого головою ліквідаційної комісії.

Також у речах злочинця виявили рішення так званої «територіальної виборчої комісії Чорноморського району Республіки Крим» про реєстрацію кандидата в депутати «сільської ради Оленівського сільського поселення Чорноморського району Республіки Крим», ноутбук та флешнакопичувач з документами, які підтверджують співпрацю затриманого з окупаційною владою. Колаборант також зберігав партійний квиток політичної партії «Русское единство».

Поделиться:
Загрузка...