Саммит по климату в Нью-Йорке: Природа наносит ответный удар

173

Сегодня, 23 сентября, на открытии саммита по климату в Нью-Йорке генеральный секретарь ООН Антониу Гутерреш предостерег от скорого наступления негативных последствий климатических изменений.

Об этом сообщает Deutsche Welle.

«Если мы срочно не изменим свой образ жизни, то подвергнем опасности жизнь как таковую. Природа по всему миру с яростью наносит ответный удар», — подчеркнул он и напомнил, что последние пять лет и, в частности июль 2019 года, стали самым жарким периодом в истории.

Перед собравшимися с гневной речью выступила шведская экологическая активистка Грета Тунберг, которая стала инициатором широкого движения молодежи за спасение климата земли Fridays For Future. Она обвинила старшие поколения в неспособности принимать решения в интересах предотвращения глобальной климатической катастрофы. «Мы стоим на пороге массовой гибели, а все, о чем вы можете говорить, — это деньги и сказки и вечном экономическом росте», — заявила Тунберг.

Грета Тунберг 

В климатическом саммите принимают участие представители 195 стран мира. Они представят свои планы по защите климата на ближайшие годы, связанные с заключенным в 2015 году Парижским соглашением по климату. Основная его цель — не допустить глобального повышения температуры в текущем столетии выше 2 градусов Цельсия по сравнению с доиндустриальным уровнем. По состоянию на сентябрь 2019 года к соглашению присоединились 186 стран.

Открытие саммита по климату в Нью-Йорке
Грета Тунберг выступает в ООН

P.S.

Насправді ця дівчинка — це не школярка з Швеції, яка виступила з емоційною промовою в ООН.
Ця дівчина, її виступ і реакція на нього — це один з проявів деградації західної цивілізації.

Ні, не тому, що питання яке вона піднімала, питання екології є неважливим. Воно важливе.
А тому, що західне суспільство насправді дезорієнтоване, воно забуло що головне, що другорядне. Головне (наприклад, армія, оборона, сильна економіка, жорсткі міграційні норми) стає об’єктом клейміння, в той час коли другорядне, або зовсім неважливе підноситься в ранг надважливого. Або ж генеруються і лобіюються завідомо хибні і деструктивні для суспільства речі, які дадуть дуже негативні наслідки в майбутньому.

Власне, це ми й бачимо на прикладі цієї дівчини.
16-річка сикуха з ситої і благополучної країни театрально грає роль сіротінушки, в якої корпорації і уряди відібрали все: щасливе дитинство, майбутнє, женучись за казками про економічний розвиток.
І робить вона це в той момент, коли за 2000 км від неї гусня відбирає життя в її ровесників, коли там же гусня збиває боїнг, відібравши життя в 300 людей, в один момент. А ще за 2000 км її ровесників і міста, в яких вони живуть, рівняють з землею.
І робить вона це в той момент, коли більшість її ровесниць в південно-східній Азії та Африці мають вже по 2-3 дітей, яких вони не мають чим годувати… і цілі букети невиліковних хвороб, в тому числі венеричних.
І 16-річна сикуха називає казками економічний розвиток, в той час коли мільйони мільйони дітей по всьому світу не доживають до її віку, тому що банально не мають елементарного антибіотика і їжі.

Все те, що забезпечує її виживання, виживання західної цивілізації, вони знищують самі, самі атакують.
І приведе це до того, що її онуки будуть жити в Ісламській республіці «Швеція», доїти ослів і помирати від голоду, холоду і хвороб.
Тому, що західне суспільство продукувало хибні пріоритети і емпатію до такої сцянини в умовах справжніх загроз.

До чого це я? — Не ведіться на цю хйню, в будь-якому її прояві, не захищайте ефемерні цінності, які нічого не варті. Бо від цього залежить майбутнє ваших онуків.

Mason Lemberg

Поделиться:
Загрузка...