Резервісти Миколаївщини навчаються метанню бойових ножів у ворога

226

На Миколаївщині триває дводенний навчальний збір з територіальної оборони. Захід проводиться за підтримки голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченко.

До участі в зборі військовими комісаріатами області залучено понад семи сотень резервістів зі складу організаційного ядра загонів оборони, створених у кожному районі області.

Як розповів військовий комісар Миколаївського обласного комісаріату полковник Олександр Іванов, було завчасно проведено оповіщення та збір особового складу. За допомогою голів районних адміністрації, полку національної гвардії України, на базі якого проводяться навчальний збір, в короткі термін було організоване всебічне забезпечення заходу.

Упродовж навчання з особовим складом резервістів за допомогою інструкторів-десантників та представників патріотично налаштованих громадських організацій Миколаївщини проводяться заняття з вогневої, медичної, психологічної, інженерної, тактичної підготовки, організації зв’язку, рукопашного бою. Також учасники збору практично відпрацюють дії на блокпосту.

Загалом заняття організовано на понад двадцяти навчальних місцях. Кожен учасник обов’язково виконає навчальну вправу стрільби з автомата та пістолета. Також хлопці спробують свої сили у метанні бойових ножів.

Зазначимо, що навчання є двостороннім — у якості імовірного противника діють підрозділи 79 окремої десантно-штурмової бригади високомобільних десантних військ. Під час урочистого відкриття заходу десантники перевірили готовність підрозділів територіальної оборони атакою із застосуванням імітаційних засобів. На напад резервісти відреагували своєчасно та правильно, діяли впевнено.

mil.gov.ua

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...