Проявились три головні відмінності Зеленського від Порошенка

160

Без урахування відкату назад у міжнародній та військовій сфері — за період каденції нового президента проявилося три головні відмінності Зеленського від Порошенка.

1. Президент Порошенко не загравав з Путіним.

Зеленський змінив жорстку позицію попередника на «заглядання в очі» — і отримав повернення РФ до ПАРЄ, офіційну роздачу російських паспорів в ОРДЛО, зірвані «перемир’я», «відведення», але продовження бойових дій, збільшення втрат та неприховану підготовку Кремля до продовження агресії.

2. Порошенко не стелився під олігархів.

Зеленський розпочав правління з фотосесії разом з Коломойським, потім заявляв, що «домовився» з олігархами про «інвестиції» та збирався з ними вже широким колом, ділити мільярди — і допустив відновлення їхніх впливів на держпідприємства, мільярдні збитки, згортання реформ, пограбування бюджету та як наслідок падіння економіки, зменшення інвестицій, безробіття, зростання боргів.

3. Порошенко не впливав на діяльність правоохоронних органів поза межами конституційних повноважень.

Зеленський одразу заявив про «100% свою людину» на посаді Генпрокурора, призначив головою СБУ «неармійського» друга і не приховував бажання роздавати правоохоронцям завдання прямо з ОП, що і відбулося — соратник Коломойського Портнов отримав вплив на суди та ДБР, яке очолили адвокати Януковича;

почалися переслідування військових та волонтерів, за гратами опинилися підлеглі генерала Марченка і він сам, а по справі за рік так і не було надано доказів їхньої вини;

ганебним чином на брифінгу за участі президента було призначено винних у вбивстві Шеремета — і люди перебувають у СІЗО та під арештом вже більше 200 днів, теж без надання беззаперечних доказів їхньої вини;

вся правоохоронна система дергадувала до рівня часів Януковича-Захарченка, збільшився тиск на бізнес, почалися політичні переслідування та прояви поліцейської держави.

Більшість цих дій нового президента тягнуть на кримінальні розслідування, саме тому у нього «кадровий голод», а не через відсутність спеціалістів — фахівці просто не хочуть працювати в умовах беззаконня та дерібану, натомість діють «профани» або повертаються «перевірені» кадри часів розвитого паханату.

Контраст між п’ятим і шостим президентами стає все більш яскраво вираженим, я не впевнений, що виборець «слуґі народа» очікував цього від свого обранця — і «у Зеленського» так і не додумалися ні до чого кращого ніж продовжити переслідування Порошенка, в надії …незрозуміло в надії на що.

Але це не їхня особиста справа — зараз визначається яким шляхом продовжиться розвиток держави.

Зеленський продемонстрував чого хоче, у всій красі, тому підтримка Порошенка — це захист цивілізаційного вибору, а «слуґі» нехай нарешті виконають хоч щось зі своїх обіцянок, замість плазувати перед Путіним з олігархами і гратися в диктатуру.

1 липня, 14.00, Печерський «суд».

Валерій Прозапас

Возможно, Голобородько мог бы и стать сносным президентом, кабы ему постоянно не мешал Зеленский со своей тупостью, понтами и плохим вкусом.

А страдаем мы. И оплачиваем его пошлость тоже мы. Из своих налогов. Не только кортежи, бессмысленные поездки на двух самолетах, содержание дорогущей ОПы, но и жутко плохой вкус.

Я сейчас про награждение Потапа и прочих блядей (в библейском смысле этого слова). Понимаете, тут ведь очень важен факт того, что за всех этих «заслуженных» артистов и государственные ордена, врученные некоторым «деятелям» лишь из-за бездарности Зеленского, платим мы, из наших налогов.

Не только за значки и металл, но и вообще. Государственные награды предполагают материальные выплаты и повышенное пенсионное обеспечение, не забывайте. Нет, я конечно, понимаю, что все эти выплаты ничтожны по сравнению с гонорарами Потапа на России, или с зарплатой Аллы Мазур за манипуляции и ложь, но все равно эти доплаты им берутся из нашего с вами бюджета.

Все это, конечно, мерзко, пошло, гадко, но не смертельно. В конце концов нам в детском садике и школе никто не включал джаз или Гайдна, но мы все равно вырастали и слушали «Гражданскую Оборону» и Оззи. Раздражает другое. Выбешивает то, что простой нарид и вправду тащится от такой безвкусицы и восхищается журнашлюхами. От этого немного страшно.
Зеленую муху мы рано или поздно прихлопнем. Но она уже насрала нам новых опарышей, и продолжает их плодить под сатанинскую попсу.

Олександр Дедюхін

Сергій Крикун:
Екстрена новина – президент Володимир Зе ввечорі в Херсонському аеропорту зізнався:
“Щось оце ось все, воно якось ось так, це саме, та не тому що, а всупереч тих… що не склалися можливостей, через які ми всі ось відчуваємо якісь, можливо, це саме, але нажаль, так ось якось то ось”

Володимир Бойко:
А казали, що нібито ЗЕ без ,,бамажки» двох слів зв’язати не може… Полюбуйтесь ,,злопихатєлі», скільки ЗЕ наговорив, — там набагато більше, ніж два слова. Правда, основна думка, здається, так і не розкрита, але то вже наша вина — може, її там взагалі немає, а, може, ми просто не второпали суть. Тим краще, нічого з контексту не будуть виривати… Зачекайте, дайте йому ще 100 ( сто днів ) — може, він і цьому мистецтву навчиться .

Дмитрий Ольховский:
Короновірус… Це перші симптоми, я по телевізору дивився…

Александр Белобров:
Один Президент був Порошенко, а другий Порошкіст.

P.S. В 2011 году случайно оказался в эпицентре центре 95-й тусовки. В гостинице “Ялта-Интурист” меня поселили в номере, со всех сторон окруженном бойцами-квартальцами. Самого Зеленского в угашенном состоянии не видел, но на остальных “звезд” насмотрелся достаточно.

Дмитрий Чекалкин
Поделиться:
Загрузка...