Про 3 дні зйомок новорічного відосіка

32
Ну і чим вас дивує новина про 3 дні зйомок новорічного відосіка?
З 21 квітня 2019 року в нас не Президент, в нас відеоблогер.
Завдання відеоблогера в банді з самого початку було знімати контент для соцмереж і для 1+1, показувати всілякі фокуси, робить кіпіш, пілікать на піаніні, зняв галстук, одів галстук, сфоткався з шурмою, сфоткався в червоних трусєлях, дозовано вкидувати інтріги-скандали, і поки публіка зібралася і пороззявляла роти, в цей час інші подільники непомітно ріжуть сумки і вичищають кишені.
Це кримінальне угрупування. От тільки в якийсь момент воно зрозуміло, що 90ті пройшли, пора працювати не на базарах і вокзалах, а йти в політику. Вони побачили силу телевізора, спробували сили на всіляких кашпіровських, які заряджали воду поглядом з екрану, і зрозуміли, що пора робити бабки в політиці.
І поки Голобородько руками робить круги і показує, що в країні є президент, десь непомітно менеджери Коломойського розкрадають держпідприємства, вганяють їх у борги, а вкрадений кеш виводять в Беліз і Оман. І плювати їм що стане з країною після зйомок. Хоч доллар по 80, хоч по 180. На той момент вони вже куплять черговий хмарочос у Клівленді і Луісвілі, а Коломойський з Пінчуком, Міндічем і Боголюбським на ваші гроші відновить ще одну синагогу в Єрусалимі, щоб було куди тікати, коли візьмуть за яйця.
Україна на стадіоні, як і казав Порошенко, замість армії, мови, віри, обрала мішок. На мішку напис: Святой Голобородько. Мішок і напис нам коштував 500 мільярдів.
Джон Сміт
На відміну від аналогічних попередніх випадків, офіційне відео новорічного привітання президента Володимира Зеленського з початком нового 2022 року не містить звучання державного гімну України на початку виступу. Не видно у кадрі й державного прапору України

Поделиться:
Загрузка...