Порошенко — Зеленскому: Не пытайтесь нас остановить вашей зеленой соплей

76

Экс-президент, глава партии «Европейская солидарность» Петр Порошенко обратился к президенту Владимиру Зеленскому. Об этом сообщает пресс-служба «ЕС».

Порошенко сразу после участия в Марше патриотов выступил перед своими сторонниками на Спивочем поле.

«Не хотел этого говорить, но вынужден сказать. Владимир Александрович, я понимаю — страшно. Я понимаю, что вы волонтеров, военных, настоящих патриотов боитесь больше, чем Путина. Не пытайтесь нас остановить вашей зеленой соплей. У вас ничего не получится, хотя сейчас вы спрятали этих негодяев на Банковой», — заявил бывший глава государства.

Порошенко призвал Зеленского не бояться его и «этих десятков тысяч людей, которые сегодня собрались для того, чтобы отпраздновать юбилей Независимости». По его мнению, нынешний украинский лидер «не представляет, что было бы с ним, если бы он столкнулся с такими трудностями, как наша страна столкнулась в 2014-2015-м».

«Мы здесь все — за Украину. Мы празднуем свой праздник, потому что мы очень ее любим. Мы вернем последний клочок украинской земли, хоть на Донбассе, хоть в Крыму», — пообещал Порошенко.

Он также сказал, что «снова мобилизует весь мир вокруг Украины, и будет история успеха, которую сделает фантастический украинский народ».

P.S.

Інколи важко відділити поточний стан речей від понять вічних, бо бруднять собою вічне вони.
І гундосне мичання з найвищої трибуни, нагородження державними нагородами нікчем, тільки тому що вони ще менші, смішніші і жалюгідніші ніж головна нікчема, таки бруднить ті світлі відчуття свята.
І усвідомлення того, що сьогодні, через 30 років, мільйони співгромадян готові продались навіть не за ковбасу, а за грьобаний фільм про ковбасу, ставить брудні плями на самій суті Незалежності і вірі в майбутнє.
Одначе, нехай поточний стан речей не лякає вас.
30 років тому українці здобули більше ніж нам здається зараз. Те, що ми перестали помічати в буднях, в щоденній гундосній брехні про «епоху багатства».
За ці 30 років українці виросли людьми.
Ми не вбивали інших людей в їхніх державах, виконуючи «інтернаціональний долг», ми не гвалтували їхніх жінок, патамушта ми побєдітєлі, ми не несли біду і горе в чужі краї, ми не знищували наших співгромадян голодоморами і гулагами, дослідами над ними.
Ми невміло, довго, недостатньо ефективно, але будували свою країну, яка відрізняється від багатьох інших тільки рівнем нашого ниття про тяжке життя і нашим небажанням змінювати її на краще, змінюючи себе, своє ставлення до держави, державного і суспільного.
І я впевнений, що нам буде що залишити своїм дітям і онукам, попри перепони які трапляються на нашому шляху.
З Днем Незалежності, українці!
Mason Lemberg
Можна як завгодно ставитись до Порошенка: бути його прихильником чи опонентом, ненавидіти, як це робить Зеленський чи бути просто нейтральним Але переходити межі…
Ця межа ницості та нікчемності сьогодні була перейдена. Порошенка облили зеленкою. Чомусь більш ніж переконаний, що до цього причетна «найвеличніша влада» з «найвеличнішим лідером сучасності».
Спочатку вони не запросили п‘ятого президента на урочистості, і лише о 8.45 надіслали запрошення. Потім вони побачили його на сотнях фотографій з тисячами людей на Майдані під час параду та на Марші Захисників.
І зрештою, все це завершилось абсолютно дикуніським «вчинком» невідомої особи, яку зараз так намагається прикрити влада.
Це варвартсво у 2021 році і просто знущання на День Незалежності.
Коли один вчинок може зіпсувати свято і продемонструвати відверту дикість та ненависть до опозиції.

Поделиться:
Загрузка...