ПІЛЬГИ НА СТІЛ! ЗЕ СКАЗАВ!

132
Неймовірно вітаю всіх любителів халяви і солодких обіцянок, яким «Порошенко щось там не додав». Приказка «хто хоче всього й зараз – отримує нічого і поступово», — підтверджується знову і знову.
Невдовзі ЗЕкоманда почне широкомасштабну ревізію пільг всіх категорій населення – матерів-одиначок, чорнобильців, ветеранів АТО, тощо.
142 нардепи (здогадайтеся з якої фракції) звернулися до Конституційного суду з питанням – що таке «гідні умови життя» які гарантує громадянам Конституція України? Ініціатором цієї судової ініціативи виступила головна «неякісна дитина» ВР – нардеп Галина Третьякова.
22 вересня Конституційний суд заслухав питання нардепів у пленарному режими, і серед іншого – вислухав аргументи позивачів. Пані Третьякова з безхитрісною простотою повідомила, що держава Україна не може забезпечити всі фінансові зобов’язання перед населенням України. Воно й не дивно. Про діру в бюджеті в 300 мільярдів грн. не писав тільки ледащій. Але ж і це – не межа. Відставання економіки на серпень 2020 р. становило 30 мільярдів грн. Статистика вересня – не менш «обнадійлива». Обсяг надходжень – 61,6% від плану (32,4 мільярди грн). Що робити владі в таких умовах?
Пам’ятаєте анекдот про алкоголіка, якого звільнили з роботи? «Тату тепер ти будеш менше пити? – Ні синку, тепер ти буде менше їсти». Вочевидь – саме таким, алкоголічним шляхом вирішила піти зелена влада. Мадам Третьякова в суді смалила аргументами. Ситуацію коли матеріальні допомогу надають за «статус» вона назвала пережитком совка. Мовляв – держава мусить надавати допомогу лише тим, хто допомоги реально потребує, тобто бідним і травмованим. Всі решта, які б заслуги перед державою вони не мали, державних виплат не гідні.
Мадам Третьякова навела приклад самотніх матерів – мовляв, не кожна з них потребує допомоги з боку держави. Тобто якщо ти алкоголічка і нездара, з дитиною на руках – держава тобі допоможе, а якщо ти недосипала ночей розриваючись між дітьми і бізнесом і тепер ти успішна підприємниця – мусиш собою пишатися. Без державної допомоги. Так само на думку головної «неякісної дитини» ВР матеріальної допомоги потребують не всі чорнобильці. Хапав радіацію у Прип’яті? Не склав руки після ліквідації – працюєш і заробляєш на ім’ю? Молодець. Держава тобі нічого не винна. Держава допоможе тому хто досі «виводить радіацію» за допомогою оковитої – у таких з грішми завжди проблема.
Чому я згадав про ветеранів АТО/ООС? Нагадую. «Слід передивитися і перелік пільговиків. Якщо це був контракт, і людина свідомо йшла на отримання високого грошового забезпечення, продавала свою найману силу для того, щоб захищати країну, – це був його вибір і тільки так… Повторюю: захищати слід тільки тих, хто щось утратив на війні» Пригадуєте хто це сказав? Нагадую – це народний депутат Галина Третьякова зразка жовтня 2019 р.
Зрозуміли? Тобто якщо ви не схотіли сидіти вдома коли на вашу країну напав агресор, якщо ви воювали, якщо вам пощастило повернутися неушкодженим і якщо ви НЕ б’єте рила сусідам і не влаштовуєте п’яні істерики дружині – ви матеріальної допомоги не гідні. Ви мали вибір – піти на контракт, чи втомлюватися від війни на дивані разом із 75% громадян, абсолютна більшість з яких підтримали ЗЕ. А як обрали – то вибачте. Держава допоможе лише тим, кому не пощастило. Гадаєте, мадам Третякова забула про ті свої наміри?
Щиро вітаю у зв’язку з цим добровольців, які зраділи що ЗЕкоманда взяла законопроект комітету Третьякова (який попередня Рада гальмувала як могла) і протягла через свою монобільшість – це називається дали УБД добровольцям. Посвідчення дали – а тепер тихою сапою їм приберуть пільги. А враховуючи що добровольці у значній більшості – контрактники…
І знаєте, що найбільш цікаво? Інформація про оцей суд пройшла у відкритих джерелах. І – тиша й спокій. Реакції не видно, ані від чорнобильців, ані від ветеранів. Ну, справді це ж вам не Порошенко на параді на День Незалежності?
Юрій Каракай:
Вибір у українців насправді дуже невеликий:
1. Або ми завтра голосуєм за Європейську Соліданість і років за 20 вилазимо з прірви в якій опинились.
2. Або ми і далі продовжимо сповзати, допоки остаточно не зникнемо з політичної мапи світу.
Комітет нацбезпеки рекомендував Раді винести на голосування постанову про створення ТСК щодо «вагнерівців.
Порошенко:
Факт державної зради керівництвом України у справі «вагнерівців» є очевидним.
Дмитрий:
Помните, как главнокомандующий Порошенко ввел премии за уничтоженную военную технику Мацковии?
А говнокомандующий Зеленскай вводит штрафы за ответ на обстрелы.
Если бы сонная Эвропа по другому реагировала на захват Крыма и войну на Донбассе,то не было бы Лукашенко, Навального и Зеленскага тоже бы не было.
Юрій Каракай:
Якось тихо і непомітно збитковими стали:
1. Центренерго.
2. Енергоатом.
3. Нафтогаз.
Вочевидь, у єкономіки кепсько з почуттям гумору.
Хто ще не вірив у кінець епохи бідності — обломайтєсь!
Генпрокурорка Ірина Венедіктова живе у президентській резиденції в Пущі-Водиці та платить за маєток менше третини від суми оренди: 64 тисячі гривень. Решту — держава.
Україна втратила шанс отримати два транші від МВФ по програмі stand by до кінця 2020 року.
Хатуль Мадан:
Я тіко не пОняла, а чо норот не зробив? Бо то ж пєтє-корупціонеру не давали, а нороту давали… А тут таке.
Антикорсуд відмовився відновлювати справу «Роттердам+»
Йозеф Кнехт:
Навіть Антикорупційний суд вважає, що Роттердам+ був пугалом, за допомогою якого виборців заганяли для Зеленського.
‪Чекаю пост Верещук, де вона урочисто повідомить, що разом з бебібоксами повернеться і «Роттердам+», який є не просто формулою, а частинкою душі кожного українця.‬
Поделиться:
Загрузка...