Охорона кортежу Зеленського протаранила колону автобусів з дітьми ФОТО

807

Два Volkswagen Touareg з кортежу Зеленського, а також бус служби безпеки президента Зеленського, нехтуючи правилами дорожнього руху, пішли на обгін колони автобусів, яка везла дітей с курорту. 

Повідомляє сайт newsua.one.

Охорона поверталась у Київ на авто, у той час як Зеленський полетів далі з Запоріжжя літаком.

В результаті цього сталася жахлива аварія — автобуси зіткнулися за автівками охорони Зеленського, один автобус з дітьми було збито у кювет. Діти отримали численні забої та синці, а також психологічну травму. На щастя — більш серйозних ушкоджень дітей не сталося.

Досі не зрозуміло, чому обраний президент Зеленський замість скасування кортежів, як він і обіцяв, навпаки збільшує кількість машин супроводу та охорони. Охорона Зеленського, як ми бачимо, до того ж чомусь думає, що вони мають право нехтувати усіма правилами  дорожнього руху, дозволяючи собі заборонені маневри на дорозі.

Alex Noyt

P.S. 

Как стало известно «Стране» из источников в Управлении госохраны, обгоняли колонну два Volkswagen Touareg из кортежа Зеленского и бус службы безопасности президента. Они возвращались в Киев, в то время как Зеленский улетел в столицу на самолете.

«В УГО из-за постоянных люстраций сейчас неразбериха и бардак: из 30 водителей в штате сейчас работает половина. Из-за нехватки кадров и плотного графика водители не спят сутками. Отсюда — и ДТП», — добавил источник.

Зеленський не постраждав, бо полетів літаком. Велосипед, мабуть був в літаку.

P.P.S. Роз’яснення Управління державної охорони України щодо дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 14 липня в Запорізькій області.

 

Поделиться:
Загрузка...