НГУ і ЗСУ отримали чергову партію бронемашин «Варта»

458

Чергова партія бронемашин «Варта» з посиленим протимінним захистом передається в розпорядження Міністерства оборони та Національної гвардії України.

Про це повідомив директор конструкторсько-виробничого підприємства «Українська бронетехніка» Олександр Кузьма.

«Сьогодні ми здаємо чергову партію для Нацгвардії і Міністерства оборони України вчасно. Ці автомобілі відправляються відразу в зону бойових дій. Попередня партія автомобілів вже понад півроку експлуатується успішно. У багатьох автомобілів вже пробіг від 15 до 30 тисяч кілометрів. Для броньовика це дуже хороший пробіг. Кожен автомобіль проходить заводські випробування мінімум 150 кілометрів по бездоріжжю і 500 кілометрів по шосе», — заявив директор підприємства.

«Варта» — бронемашина з посиленим протимінним захистом класу MRAP (mine resistant ambush protected. — Ред.). Цей автомобіль здатний захистити екіпаж під час вибуху на міні 6 кг (у тротиловому еквіваленті) як під колесом, так і під днищем», — відзначає директор підприємства»Українська бронетехніка».

«У нашій компанії багато співробітників, які пройшли службу в зоні бойових дій. Тому їх головна мета — зробити якісний продукт для військових, які нас захищають. Наше підприємство посилило технологічний процес, завдяки чому можемо здавати автомобілі набагато раніше», — зазначив Кузьма.

За словами директора підприємства, «Українська Бронетехніка» зробила все можливе, щоб достроково здати першу партію автомобілів «Варта» для Міноборони на півроку раніше.

«Якщо порівнювати ці автомобілі за якістю і ціною з іноземними виробниками, то за якістю «Варта» значно краще. Це пояснюється також підвищеними вимогами наших військових в зоні АТО. На кожному етапі ми цей автомобіль спільно (з військовими. — Ред.) розробляли і модернізували. І зараз, можна сказати, що аналогів такого автомобіля немає. Якщо порівнювати за ціною, то «Варта» мінімум в два рази дешевша, ніж іноземні зразки», — зазначив Кузьма.

Директор підприємства нагадав, що «Українська Бронетехніка» спільно з Нацгвардією розробила новий вид бронеавтомобіля «Варта-Новатор», який буде використовуватися для спецпідрозділів Нацгвардії. Минулого тижня він успішно пройшов демонстраційні випробування.

censor.net.ua

Поделиться:
Загрузка...