Netflix буде знімати художній фільм про злиту операцію з «вагнерівцями»

2 582
Спецоперація із затримання бойовиків з ПВК «Вагнера» проводилася в рамках міжнародного військового співробітництва. У 2018 році я як Верховний Головнокомандувач ЗСУ санкціонував цю операцію спецслужб.

Її мета – зібрати, витягнути тих, хто брав участь у терористичній атаці на літак МH-17, і тих, хто брав участь в збитті ІЛ-76 з українськими десантниками в Луганському аеропорту. І тих, хто робив терористичні атаки проти цивільного населення.
Bellingcat готує розслідування і ті, хто брав участь в тій нараді, коли була «злита» операція українських розвідників і наших партнерів, хто зашкодив тому, щоб витягнути і отримати найцінніших свідків у злочинах Росії, які допоможуть притягнути військове керівництво РФ до відповідальності, в тому числі в міжнародних судах, – ви зробили велику помилку. Краще починати співпрацювати зі слідством. І не треба перешкоджати створенню ТСК у Верховній Раді. Велика кількість співробітників правоохоронних органів, СБУ, співробітників розвідки готові давати свідчення у цій справі. Тому замовчати це питання не вдасться.
Єдине, чого ви добилися – ця тема стала цікавою. Всесвітньо відома компанія Netflix буде знімати художній фільм про операцію з «вагнерівцями». Від вас залежить, як буде представлена там Україна, а я точно намагатимуся не дати паскудити нашу державу перед усім світом.

Поделиться:
Загрузка...