Наші параолімпійці виявились притомнішими і розумнішими за нібито здорових спортсменів

209
Наші параолімпійці виявились притомнішими і розумнішими за нібито здорових спортсменів: наш бігун Ігор Цвєтов після завоювання срібла на 100-метрівці не просто «не погодився на фоточку з іншими призерами», а ще й демонстративно відсунувся від них. Адже це були росіяни.

Ігор Цвєтов розуміє, що в нас війна і це вороги, що спільні фото використовують проти України. Тому якось зумів втриматись від обіймів і поцілунків з росіянами — попри те, що «емоції переповнювали, а на помості виявились тільки російські спортсмени» (с). І від проголошення їх «найкращими подружками» теж вольовим зусиллям втримався. Це ж дуже важкий вибір, якщо судити з заяв звичайних спортсменів, що представляли Україну на Олімпіаді.
Чи просто Ігор Цвєтов має честь і повагу до наших загиблих захисників.
Тому давайте привітаємо дійсно українського спортсмена! Здоров’я йому і нових нагород!
Алексей Голобуцкий

Українець Ігор Цвєтов виграв срібну медаль на Паралімпіаді у Токіо! На церемонії нагородження йому запропонували зробити традиційне фото переможців, але він відмовився, тому що «золото» та «бронзу» взяли представники країни-окупанта.
Спільна проблема. Одна країна! Одна нація!
Одні можуть плюнуть в обличча окупанта а інші на звичайній Олімпіаді фото спільні роблять і пишаються цим!
У них немає відчуття належності, а значить їм плювати на все що відбувається в державі! Я вважаю, що такі спортсмени не гідні представляти державу!
Дякую Ігорю за такий вчинок, та приклад іншим спортсменам, бажаю успіхів та багато перемог попереду!
Semen Kabakaev
На жаль, поруч з нами живуть люди, які ходять на концерти «Басти», чи толерують інших московських гастролерів, а чи слухають всілякий непотріб типу «моргенштернів»…
Але, що більш важливо, і чим потрібно пишатися — нашими співгромадянами є і люди з особливими потребами, які не здались попри свою інвалідність, а прославляють нашу країну у світі, здобуваючи медалі на Паралімпіаді. І ці люди, попри всі складнощі їх життя — мають тверду громадянську позицію! Як сьогоднішній випадок зафіксований на цій світлині!
Українець Ігор Цвєтов, який здобув срібло з бігу на 100 метрів на Паралімпіаді, відмовився від спільного фото з росіянами, які також взяли нагороди.
Українець з великої літери!
Слава Україні!
Олександр Аронець
Дякуємо за Позицію! Паралімпійські ігри. Паралімпійці виявилися більшими Громадянами, ніж обласкані владою і деякими політичними силами пані — військовослужбовці ЗСУ і депутати місцевих рад, які виправдовували обійми з ворогом емоціями чи «позапалитикой».
Український бігун Ігор Цвєтов, який виборов срібну медаль, відмовився фотографуватись з росіянами.
Тиснемо Вашу руку, Пане!
Сильно!
Iryna Gerashchenko
Українець Ігор Цвєтов, який здобув срібло з бігу на 100 метрів на Паралімпіаді в Токіо, відмовився від спільного фото з росіянами, які також взяли нагороди.
Уявляю, як це було:
— Але, иди к нам. Фоточку запилим.
— Йдіть нах, чмо запоребрикове. З вами фоткаться — це гарантувати собі гемор. Так що я буду подалі стояти від вас, як від прокажених. Взагалі, чий Крим?
— Тут не все однозначно. Мы же адинарот! Спорт вне политики.
— Ви може і один, але ми з кремлядями не родичи. Ваши покидьки знов українця в АТО вбили.
— А может все же…
— Ніт! Йдіть нах!

Поделиться:
Загрузка...