Наш дуже маленький, комічний Путін

2 673

Володимир Зеленський під час свого телевізійного шоу дуже старається бути схожим на Путіна — нехай навіть на маленького Путіна. І у нього виходить

Тільки Путін може дозволити собі замінити серйозне і грунтовне спілкування з журналістами на огидне шоу — на кшталт щорічної «прямої лінії» спілкування з телеглядачами або щорічної прес-конференції, на якій журналісти з регіонів з захопленням дивляться на свого кумира і задають йому «правильні питання».

Тільки Путін може дорікати журналісту в тому, що власник його медіа — іноземний громадянин, ніби в усьому цивілізованому світі суть володіння медіа — не у громадянстві, а в невтручанні у редакційну політику і в прибутку.  І при цьому докір йде від людини, яка навіть після початку війни продовжувала отримувати прибуток з продажу свого продукту в країну, яка напала на Україну.  І соратники якого мріють продовжувати в цю країну продавати свої серіали.  Але подвійні стандарти — це теж Путін.

Тільки Путін може називати свого співвітчизника бандитом ще до всяких судових рішень, просто тому, що так захотілося.  Тільки Путін може вважати, що його співвітчизники виходять на протести, бо це все Навальний, Порошенко чи держдеп. Тільки Путін…

Ну добре, не тільки Путін.  Ще Лукашенко.  Ще Янукович.  Ще Чавес.  Ще Каддафі.  Та хіба мало монстрів породив наш непростий час!

Якщо Зеленський — дуже маленький, комічний Путін, то це просто тому, що ми з вами — не росіяни, не білоруси, не казахстанці.  Ми ніколи не дозволяли нікому танцювати на нашій шиї, принаймні — досить довго.

А якщо дозволимо — він стане великим.

Віталій Портников

Поделиться:
Загрузка...