Нам будують паралельну реальність

241
Дружбани і 200% «свої» почали відбілювати Зеленського від офшорів, відмивання грошей Коломойського та зраді по вагнерівцям.

Раптом згадали за Медведчука та його державну зраду/тероризм.
Більше того, Баканов заговорив про «відпрацьовку справи по Порошенку».
Одразу на підтанцьовці почали «співати» всілякі Лєщєнки, і «позитивні блогери».
Відповідати за свої злочини і брехню зелені не хочуть. Тому зараз буде створюватись альтернативна реальність на каналах Коломойського. Про вагнергейт і офшори там точно говорити не будуть.
Тобто, поки вся країна буде узурповуватись кількома особами, поки буде знищуватись Рада і офшорники набиватимуть собі кишені — нам будуть показувати чергову виставу з Медведчуком.
Біда та й годі.
Нам будують паралельну реальність.
Андрій Смолій

Вчора Схеми виходять з репортажем, як друг Зеленського фінансує за рахунок очолюваного ним державного банку терористів з ДНР на 60 млн дол під токсичну і дуже умовну заставу — сьогодні Венедиктова і Баканов, якого спеціально витягнули з джакузі, дають терміновий брифінг.

Ні, не про початок розслідування по офшорах Зеленського, де відмивалися вкрадені кошти Коломойським з Приватбанку і де з 2019 року концентруються гроші з Великого Будівництва, енергетики, держпідприємств і просто від олігархів.
А по імпорту вугілля з т.зв. ДНР/ЛНР у попередні роки. Щоправда, без періоду імпорту цього вугілля Коломойським, правда?
Як діти…
2,5 роки грабунку і знищення держави.
Все собі — нічого людям!
Volodymyr Omelyan
Ну ясно, як тільки всплила правда про офшори і виведені в тому числі через Зеленського гроші Приватбанку — тут же треба щось прокукарікати про Порошенка і Гонтарєву.
Та ще і через володаря тих же офшорів лейтенанта Баканова, ну не про справи Коломойського ж йому звітувати, хоча санкції США саме проти нього чомусь введено.
Бєня наносіт отвєтний удар — за допомогою своїх маріонеток.
Валерій Прозапас

Голові правління Укрексимбанку і другу родини Зеленського Євгену Мецгеру висунули підрзру за ст.171 ККУ за перешкоджання журналістам. Потенційне покарання — штраф або обмеження волі.
Голові правління Укрексимбанку і другу родини Зеленського Євгену Мецгеру НЕ висунули підозру за те, що накопали журналісти, яким він перешкоджав. А там фінансування осіб, пов‘язаних з «ДНР». 60 мільйонів доларів подільнику терористів. І щось не чути прокуратури, яка готова прийти до Зе-друга зі ст.258-2 — фінансування тероризму, бо там потенційне покарання однозначне — тюрма.
Прислуга і глотки Зеленського будуть гучно розповідати, як добре, що Мецгера притягають за перешкоджання журналістам. При цьому, вони всіма силами будуть ігнорувати факт фінансування терористів. Так само, як і ручні Зе-правоохоронці. Бо це звучить дуже страшно для Зеленського — фінансування терористів другом сім‘ї Зеленського.
Volodymyr Ariev
С интересом ознакомился с информацией о возможных новых обвинениях Порошенко. И ведь не кто-то левый, а сам дружбаня Зеленского и по совместительству глава СБУ Иван Баканов сообщил о том, что в рамках расследования дела по новому подозрению в адрес народного депутата фракции «Оппозиционная платформа – За жизнь» Виктора Медведчука будет отрабатываться причастность пятого президента Украины (2014-2019), лидера партии «Европейская солидарность» Петра Порошенко и экс-главы Национального банка Украины Валерии Гонтаревой. Ярко!
.
Если честно, то считаю, что этого мало. Требую, что бы Порошенко обвинили, что это именно он вынудил Зеленского, Баканова и Шефира открыть офшоры, на которые затем Коломойский перевёл 41 миллион долларов. Ещё можно обвинить Порошенко в том, что это он заставил всех их купить квартиры в Лондоне с этих самых денег и не платить налоги в Украине. А вообще, чего мелочиться? Это Порошенко напоил Трухина и посадил за руль, когда тот попал в ДТП. Уверен, это Порошенко дал идею Зеленскому не покупать изначально вакцину, а распилить ковидные деньги на дороги. И распилить без тендера. А вот «без тендера» посоветовала видимо Гонтарева. Уверен, что это Порошенко дал идею анал-табу Яременко заказать проститутку сидя на сессии в ВР. Кстати, пообещать посадить миллиард деревьев за три года тоже Порошенко предложил. Зеленскому! И ведь больше некого в такой подлянке обвинить. А если обвинять, то уж по-полной. Это значит, что Чауса выкрал Порошенко, информацию по вагнеровцам слил Порошенко и насильно Зеленского на госдачу поселил все тот же Порошенко. И чтоб два раза не вставать, то Кеннеди тоже он. И пусть никого не смущает, что это произошло за два года до рождения Порошенко. Раз виноват — значит виноват.
.
Единственный вопрос, который у меня возник после этого брифинга Баканова и Венедиктовой, так это, что они будут делать, чтоб перебить информацию, когда выйдет фильм от Bellingcat по вагнеровцам? Может Яременко прямо в зале ВР докажет, что анал для него больше не табу? Или весь #моносброд примет участие в свинг-БДСМ вечеринке во время сессии? Мне реально любопытно. Но надо помнить, что это не кино, а жизнь. А реальную жизнь ничем не перебить. И если серьёзно, то этот бред от Зеленского и его шоблы уже надоел.

Поделиться:
Загрузка...