Найближчим часом буде завершено формування та комплектування Регіональних управлінь та 25 бригад Сил ТрО ЗСУ

29
Командувач Сил територіальної оборони закликав громадян України вступати до лав резервістів: «Війна триває, і за цих умов готовність і вміння кожного українця чинити опір є важливим чинником стримування російської агресії»

Найближча мета новостворених Сил ТрО ЗСУ — сформувати резерв територіальної оборони на посади за штатом воєнного часу, а надалі — мати бригади та батальйони, здатні швидко укомплектуватись своїми резервістами, привести себе в бойову готовність та приступити до виконання завдань.

Про готовність Сил територіальної оборони їх призначення, плани та цілі розповів у відеозверненні командувач Сил територіальної оборони ЗСУ бригадний генерал Юрій Галушкін, повідомляє АрміяInform.

Він зазначив, що набуття чинності закону «Про основи національного спротиву» дозволяє створити потужну та здатну до відсічи військам російського агресора систему ТрО.

«Формування Сил ТрО ЗСУ вже триває повним ходом. Найближчим часом буде завершено формування та комплектування чотирьох Регіональних управлінь та 25 бригад Сил ТрО ЗС України. Бригади будуть дислоковані в кожному обласному центрі України та місті Києві, до складу бригад входитимуть від чотирьох до десяти окремих батальйонів, що розміщені в кожному районі згідно з адміністративним розподілом території України», — розповів Юрій Галушкін.

За планом, підрозділи у штаті мирного часу налічуватимуть 10 тисяч військовослужбовців. Вони стануть організаційними ядрами, яке здатне буде розгорнути й забезпечити зброєю та МТЗ підрозділи до штату воєнного часу, що, своєю чергою, дасть змогу за короткий проміжок часу збільшити Сили ТрО до декількох сотень тисяч резервістів в разі потреби.

Харківська тероборона на тренуваннях
.

Серед поточних цілей вказується проведення робіт з організації підготовки резервістів на базі батальйонів та бригад Сил ТрО із залученням ресурсів місцевих адміністрацій на полігонах ЗСУ та на виділених ділянках місцевості в районі чи області.

Наразі всім охочим необхідно звертатися до районних та обласних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання, де їм кваліфіковано дадуть роз’яснення та допоможуть оформити документи. Надалі цей процес будуть супроводжувати командири батальйонів та бригад.

«Наша мета — підготувати якомога більше громадян, адже масова готовність суспільства до збройної відсічі — це те, що може не пустити війну в нашу домівку», — наголосив бригадний генерал Юрій Галушкін.

P.S.

Новость из США. Понедельник, 10 января.
Дополнительная военная помощь Украине.
Телеканал CNN со ссылкой на четыре независимых источника, знакомых с ситуацией, сообщает, что в конце декабря администрация Джо Байдена без лишней огласки одобрила выделение дополнительных $200 миллионов на помощь Украине в сфере безопасности.
Пакет помощи включает поставку по большей части того же оборонительного оборудования, которое США уже предоставляли в прошлом, включая оружие и боеприпасы, защищенные радиостанции, медицинское оборудование, запасные части.
Администрация без широкой огласки уведомила Конгресс (как того требует закон) о предоставлении Украине дополнительной помощи в начале января.
Поставка помощи, вероятно, займет некоторое время — поставка дополнительной помощи на сумму $60 миллионов, санкционированная в конце августа, только сейчас близится к завершению, — сообщил CNN сотрудник Госдепартамента.
Представитель Госдепартамента сказал CNN:
«Я не буду вдаваться в подробности каждого транша и обновления помощи в сфере безопасности. Суть в том, что за последний год мы предоставили Украине больше помощи в сфере безопасности, чем когда-либо с 2014 года. Эти поставки продолжаются, они шли недавно, они шли в последние несколько недель, и в ближайшие недели планируется еще больше поставок».
Поделиться:
Загрузка...