Наибольший урон может нанести дурак с инициативой

123

Вот наибольший урон может нанести дурак с инициативой.
А почему все решили, что это инициатива самого дурака? Больше похоже, что инициативы дураку подсказывают старшие товарищи с целью как раз нанести максимальный урон.

Транспортным коллапсом навеяло.
Запрети власть сейчас ЛЮБОЙ общественный транспорт — это действительно хоть как-то улучшило именно эпидемиологическую ситуацию. Экономику это угробило бы, но это и так произойдет, только заболеют гораздо, значительно, несравнимо больше. И по самому худшему сценарию — взрывному.

Но был выбран максимально разрушительный способ — закрыть метро и не закрывать маршрутки. И все возражения игнорировались.
Как и во всех предыдущих случаях начиная с апреля прошлого года.
И удивительное стремление к дефолту работающей экономики. Которая сейчас таки сама упадет в дефолт, бо сопротивлялась, но карантин и транспортный коллапс еще не с такими экономиками справлялись.

И удивительное самоубийственное разрушение и демотивация собственной армии.
И удивительный самоубийственный разворот в обьятья скрепостана.
И удары по тем, кто защищал страну предыдущие пять лет.
И демонстративное быкование перед МВФ, чтобы они сами ушли и тогда лохторату можно сказать, что выхода нет кроме как мацква.
И полное уничтожение позиций и репутации Украины на международной арене.
И прочее и прочее.

Просто в одних случаях лягушку варили медленно, а в других, как сейчас, ее бросили в кипяток, а то вдруг здравый смысл у лягушки в критической ситуации проснется, а этого нельзя никак допускать.
Это нихрена не совпадения. Это нихрена не глупость. Это просто тупо работа на полное разрушение государства и страны. Что конечно не исключает полную глупость и тупость исполнителей.
Даже удивительно, кому бы это могло быть выгодно, а?

И да. Все уроки Майдана учтены.
Вы могли приехать в Киеве на Майдан? Ответ — закроем метро.
Вы могли приехать на Майдан из другого города? Ответ — карантин и закрытие сообщения. И вообще, больше 10 не собираться.
Вы могли пожертвовать денег? Ответ — карантин, транспортный коллапс, остановка недобитой экономики, грядущий кризис проплат и выплат и у вас скоро денег на свою жратву не останется, а не то что на шину, каску или бутерброд.

Но, конечно же, когда его ничтожеству понадобится гора ваших золотых зубов на Майдане — все ограничения моментально снимут, ага

Kostyantyn Zorkin

P.S.

А знаете, зараз я пречудово розумію, що якби Порошенко був переобраний на другій термін президентської каденції, він навряд би зміг виконати свою передвиборчу обіцянку про якісний зріст доходів українців. І не тому, що в нього не було плану як це зробити. А тому що на світ і Україну навалилося все те, що і зараз: фінансова криза, пандемія, війна, недороблені реформи.

Була б приблизно та сама ситуація як з обіцянкою закінчити АТО за два тижні. З бандитами за цей час розібратися було абсолютно реально, такий був план. Але зайшли регулярні російські війська. Через це ми отримали Іловайськ та затяжну війну. І винний в цьому був зовсім не Порох.

Так само і зараз. Замість розвитку економіки ми мали б боротися з непростими викликами.
Але є нюанс. Рік тому у казначействі був 81 млрд гривень. Бюджет регулярно виконувався із профіцитом, велося системне співробітництво із МВФ, санкції проти Росії постійно посилювалися, економіка стабільно зростала.

За таких умов, при сталому міжнародному авторитеті України, з досвідченим та розумним керманичем, входити в кризу було набагато спокійніше та легше, ніж зараз, коли:
1. Економіка знищується.
2. Казначейство спустошене.
3. Олігархи збираються напередодні позапланового засідання Парламенту до Зеленського, і з його подачи в кризовий період приймається закон, який має знищіти малий та середній бізнес, та підтримати олігархів.
4. МВФ відмовляється співпрацювати через наше дурне правительство.
5. Діра в бюджеті близько 150 млрд..
6. Облігацій внутрішнього займу випущено за останній рік більш ніж на 300 лярдів.
7. Країна-агресор безсоромно та постійно розстрілює українські війська, не боячись удару у відповідь.
8. Саме головне:

У ЗЕЛЕНСЬКОГО НЕМАЄ ЖОДНОГО ПЛАНА І НАВІТЬ УЯВЛЕННЯ ЯК ПОДОЛАТИ КРИЗУ.

І останнє. Природа короновіруса така, що карантин у всьому світі вводиться не стільки для того, щоби не захворіти, а щоби всі не захворіли одночасно. Тоді навантаження на медиків та лікарні буде менше, та більшу кількість людей можна буде врятувати. В нас, судячи з усього, карантин введений для унеможливлення протестних виступів, та в надії що все само розсосеться. Але так не буде. Тому бережіть себе.

Отже, кризи ми б і при Порошенко не минули, але для сильних криза — це вікно можливостей, а для дурних — катастрофа.

Олександр Дедюхін

Поделиться:
Загрузка...