На фронті загострення

141
В результаті порушення режиму тиші один наш воїн загинув, кілька поранені. Формула « надо просто перестать стрелять» не працює… Зовсім не хочеться йорнічати з приводу цього « рецепту « закінчення війни , бо інфантилізм влади дорого обходиться нашій армії і країні.

Серпень, коли вдалося домовитися про режим тиші, дійсно, був найспокійнішим за останні часи. Якби не загадкові загибелі наших військових від підривів на мінах, які офіційна статистика відносить до небойових втрат. Бо в голові влади війна закінчилася , заради красивої фрази на Софіївському корпоративі, що воїни більше не гинуть, можна закрити очі на порушення перемир’я і роботу ДРГ в тилу української армії, закладки і міни, на яких підриваються наші воіни.
Очевидно, місяць умовної тиші « другая сторона” подарувала нам, виходячи зі своїх сценаріїв, аби по максимуму використати для посилення своїх позицій в Мінську, просування ідеї загальної амністії, можливості швидких виборів, вимог постійного статусу для окупованих територій і включення в ОРДЛО всього Донбасу . Україна вустами своїх переговорників набрала на себе ще більше зобов’язань, Кравчук навіть листа в ВР написав щодо перегляду рішень парламенту, які не подобаються Росії.
РФ як країна- агресор взагалі зникла з риторики влади. І коли всі ці заяви Кравчука /Фокіна не зайшли, сценарії не спрацювали, РФ знову діє для нагнітання ситуації перевіреним способом- стріляє і вбиває. Зеленський- Кравчук- Фокін й досі бачать в очах Путіна мир?
Офіс президента, МЗС мають негайно вимагати скликання телефонної конференціі нормандського формату з однією вимогою — РФ несе повну відповідальність за своїх кишенькових пушиліних, РФ зірвала режим тиші, Москва має відповідати за це. Тиск на Росію треба посилювати. Путін має піти геть з Донбасу.
Протягом одної доби. Поранені троє українських воїнів, один — важкий. Ще один боєць загинув. Вітаю ЗЕкоманду і усіх інших шанувальників ЗЕ з безпрецедентним перемир’ям, що безумовно — неймовірне досягнення ЗЕкоманди.
Разом з розведенням сил, після якого бійців на фронті від ворожої зброї стало гинути на 20% більше ніж в останній рік Порошенка і після проваленої операції з затримання «вагнерівців» по якій «служки» категорично не хочуть формувати ТСК. Чи здійсниться сьогодні ультиматум Пушиліна — вже неважливо. Здається — стає все більше ояевидно, чому під санкції Москви не потрапила жодна «служка».
Зеленський так розпинався про «перемир‘я», так за державні кошти катався по країні, що досі не знайшов жодної хвилини, щоб висловити співчуття всіх країні за трьох загиблих Захисників на Сході.
ЖОДНОГО слова. Жодного допису. Ні відосіка, ні коментаря.
Аналогічно жодного слова про реальний зрив «перемир‘я» та погрози Пушиліна «почати обстріли з понеділка».
Знаєте чому? Бо немає ніякого реального перемир‘я, не було реального прогресу в «мирному процесі». Бо стріляють далі і постійно. Тільки влада узурпаторів створила чергову мильну бульбашку для всієї країни. Результати — загиблі та поранені.
З ворогом не домовляються. Ворога перемагають. Або капітулюють.
Поделиться:
Загрузка...