«Моторола і Гіві зачекалися»: повідомляють про смерть ватажка «донських козаків» Козіцина

189

Так званий «отаман Всевеликого Війська Донського» Микола Козіцин, який воював на стороні терористів «ЛНР», помер в Росії від раку мозку.

Інформація про це з’явилася сьогодні в соцмережах, але офіційного підтвердження про смерть бойовика поки немає.

Так, волонтер і громадська активістка Гайде Різаєва написала у себе в Facebook: «Тільки що мені повідомили, що в Москві важкою смертю помер «Генерал Всевеликого війська Донського», козачий отаман Козіцин… В його лапи потрапили багато наших військовослужбовців, і я, зокрема…».

Також про кончину «отамана» пише блогер v-n-zb: «Приємна звістка з Московії прийшла — отаман Козіцин, відомий жорстокими тортурами українців, який в інтерв’ю російським ЗМІ визнав, що саме російські терористи збили малайзійський Боїнг, відкинув ковзани. Безумовно, ця мерзота багато знала. І, можливо, його б зачистили господарі, як зачищають регулярно подібних персонажів. Але, на жаль, все більш банально — Козіцина доконав рак мозку».

Відомий політолог Кирило Сазонов також опублікував повідомлення про смерть Козіцина: «Великий герой ЛНР, кат і вбивця отаман Козіцин здох. Земля хай буде тварі скловатою. В пеклі Моторола і Гіві зачекались, а вільні місця в котлі ще є. Як добре, що я не повинен «долати мову ворожнечі» заради грантів і можу щиро радіти смерті негідника…» — написав Сазонов в Facebook.

Наприкінці минулого року заступник генпрокурора — головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що 27 грудня за допомогою міжнародної кур’єрської служби було доставлено на територію Росії і вручено Козіцину особисто повідомлення про підозру.

unian.ua

Поделиться:
Загрузка...