Москва замовила підпал храму УПЦ Московського патріархату у Запоріжжі

88

За публічного обвинувачення прокурорами Запорізької обласної прокуратури вироком суду визнано винним жителя Запоріжжя у замаху на вчинення терористичного акту за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 258 КК України). Його засуджено до 7 років позбавлення волі, повідомляє відділ інформаційної політики прокуратури Запорізької області.

Прокурорами в суді доведено, що у 2019 році чоловік, отримавши завдання від представників терористичної організації «Донецька народна республіка», залучив двох інших жителів Запоріжжя, та з метою порушення громадської безпеки і залякування населення організував підпал одного з храмів Української Православної церкви Московського патріархату у Запоріжжі. Вчинення злочину було попереджено працівниками правоохоронних органів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Управління СБУ в Запорізькій області.

P.S.

Свої раби для мордору — сміття. Москва замовила підпал храм своєї секти в Україні, щоб верещати про ущімлєніє рускоізичних. Те, що при цьому згорить їхній піп, їм плювати: баби єщо нарожают. Тим більше, що це з високою вирогідністю буде українець-дурень, що повірив московитам. Своєю жертвою він ще й інших на ворожу сторону приверне.
Цинічна сторона медалі терористично-інформаційних війн московського ІГІЛ.
До речі, так само СБУ затримала банду, якій московити єврейські, угорські і польські пам’ятники замовляли. Роблять все, щоб розбурхати міжнаціональну напругу в Україні.
Джон Сміт
Москва найняла бандита підпалити церкву Московського патріархату (!).
Поширте це, друзі, міру цинізму повинні знати представники цього «русского міра».
Для Москви «своїх» нема: Москва пускає русскій мір «в расход», так само, як збиралася підірвати проросійську демонстрацію в Чорногорії, або як знищила Донбас.

 

Поделиться:
Загрузка...