Летчики ВСУ отрабатывали практическое наведение на морские цели ВИДЕО

76

Военные летчики провели учения по поддержке кораблей Военно-морских сил Украины и Госпогранслужбы, которые действуют в составе Объединенных сил и патрулируют акваторию Азовского моря.

Об этом сообщила пресс-служба Минобороны.

Во время тренировки отрабатывалось практическое наведение на морские цели.

Реагирование с выходом на вражескую морскую цель было проведено в определенное нормативом время, говорится в сообщении.

Напомним, в декабре 2018 года Генеральная ассамблея ООН приняла резолюцию «Проблема милитаризации Автономной Республики Крым и г. Севастополь (Украина), а также частей Черного и Азовского морей», проект которой был инициирован Украиной и представлен от имени группы государств.

В документе содержится призыв к России не препятствовать свободе судоходства в Черном и Азовском морях и Керченском проливе, прекратить преследование торговых судов, а также осуждается незаконная постройка моста через Керченский пролив.

P.S.

На Хмельниччині, у бригаді тактичної авіації імені Петра Франка, відбулись командирські польоти — перша у 2019 році льотна зміна екіпажів на літаках Су-24М, Су-24МР та Л-39, в якій взяли участь найдосвідченіші пілоти і штурмани.

Польоти проходили у складних метеорологічних умовах як вдень так і вночі.

mil.gov.ua

P.P.S.

Проводячи тренування бойових літаків над акваторією Азовського моря Україна демонструє новий підхід до оборони країни і готовність відбивати можливі загрози.

Про це розповів екс-глава Служби зовнішньої розвідки, генерал Микола Маломуж.

За його словами, ці навчання — підготовчий етап, який формує як момент злагодженості при відбитті загроз, так і готовність до спільних операцій.

«І у випадку реальної агресії або наступу ми зможемо задіяти всі свої сили – військово-повітряні, військово-морські – щоб у реальній бойовій ситуації відстояти наші кордони або об’єднати наші зусилля, щоб протистояти реальній наступальній операції», — зазначив Маломуж.

Однак, генерал також вважає, що навчання бойової авіації — не формат нагнітання конфлікту.

«Цей формат демонструє дві позиції. В першу чергу – це злагодженість бойових позицій і відпрацювання бойових завдань майбутніх сценаріїв. І друга ситуація полягає в наступному – дійсно показати, що є новітній підхід до оборони і готовність захищати країну. І дане тренування не можна розглядати як нагнітання ситуації на війну. Подібні формати проводять і інші країни: Німеччина, країни Балтії, та ж Росія, яка проводить подібні операції в акваторіях Чорного і Азовського морів. Тобто я розцінюю це як попередження можливих загроз – поки не бойовими засобами, але ми показуємо готовність», — підкреслив екс-глава СЗР.

Поделиться:
Загрузка...