Кримінальні справи «Укрнафти» і «Приватбанку» зупинені через лояльність телеканалу Коломойського до Зеленського

37

Розслідування кримінальних справ по «Укрнафті» та «Приватбанку» зупинені через те, що телеканал «1+1» олігарха Ігоря Коломойського всіляко розхвалює діючу владу і особисто президента Володимира Зеленського.

Про це заявив народний депутат, колишній голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко в своєму телеграм-каналі.

«Ми всі є свідками, яку «теплу ванну» влаштовують президенту та іншим можновладцям в ефірі телеканалу «1+1». Як в ефірі цього телеканалу, який належить олігарху Коломойському, всі одностайно вихваляють президента. Саме тому незаконно зупинені, а по суті злиті, розслідування усіх проваджень щодо «Укрнафти», де встановлені збитки на 15 млрд. грн, та щодо «Приватбанку», де збиток склав 5,5 млрд доларів», — повідомив нардеп.

В той же час погрози генпрокурора на адресу власника ТРК «Україна» та «Україна 24» Ріната Ахметова ексголова СБУ пов’язав саме з редакційною політикою цих телеканалі.

«Останні заяви Генпрокурорки є політичними і за змістом, і за формою. Це — фактично погрози власнику телеканалів Рінату Ахметову за те, що в ефірах ТРК «Україна» та «Україна 24″ політики та експерти мають право висловити свою думку. А не лише ті спікери, які через слово вихваляють президента Зеленського. У такий спосіб, через погрози Генпрокуратури, влада намагається вплинути і змінити редакційну політику цих телеканалів», — додав Наливайченко. 

Поделиться:
Загрузка...