Помста маленького диктатора: Кличко повідомив, що його не пустили зустрічати Меркель у Борисполі

317

Київському меру Віталію Кличку не дозволили бути присутнім на зустрічі федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель у столичному аеропорту “Бориспіль”.

Відповідну заяву Кличко зробив у своєму телеграмі в неділю, 22 серпня.

“Прибув в аеропорт “Бориспіль”, де, за протоколом, як мер столиці, мав зустрічати канцлерку Німеччини Ангелу Меркель. Як це було і під час її минулих візитів до Києва. Але цього разу мене не пустили. Силою прориватися, звичайно, не буду. Але таке в моїй практиці мера – вперше”, – зазначив Кличко.

У ФБ Кличко також записав відео з летовища:

P.S.

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель прибула в Україну з офіційним візитом.

Про це повідомляє DW.

Канцлерка вже поклала вінок до могили невідомого солдата у Києві.

Фото: REUTERS/Gleb Garanich
Фото: REUTERS/Gleb Garanich
Фото: REUTERS/Gleb Garanich
Фото: REUTERS/Gleb Garanich
.
P.P.S. Ні дня, ні кроку без ганьби 
Ні дня, ні кроку без ганьби й інфантильних виходок у стилі розбещеного нєдоросля. Це я про Зеленського та всіх, хто його дружньо цілує в дупцю. Історія сьогодні сталася з мером Києва Кличком. Державний протокол чітко визначає в числі осіб, які зустрічають високих гостей, мера столиці, або його представника. Це не наш винахід. Так діють у всьому світі. Наприклад, у Бельгії, в Брюсселі, де розташовані основні європейські інституції, аж зашкалює від візитів голів держав та урядів. І меру вже явно не до них. Але протокол — це повага й дуже значима частина зовнішньої політики. Тому в Брюсселі винайшли навіть посаду протокольного заступника мера. Він має свій офіс в аеропорту, а його обов’язки — брати участь у протоколі урочистої чи робочої зустрічі високих гостей. Це на перший погляд трохи смішно, але дуже важливо для міжнародних стосунків.
А щоб мера взагалі не допустили до процедури зустрічі керівника іншої держави, то такого історія не знає. Україна зганьбилася так, мабуть, першою в світі. Кличко прибув згідно протоколу в Бориспіль, куди прилітає Ангела Меркель, а його просто не допустили. Стіною став, як розумію, офіцери УДО з доволі переляканим лицьом (ще б пак — чемпіона з боксу зупиняти!). Але йому цього разу пощастило. А згадав Кличко про відомство міністра закордонних справ Єрмака, якому вірно прислуговує міністр Кулеба. Саме МЗС формує списки учасників протокольних заходів. Я навіть не хочу розбиратися, чи отримав лизоблюд Кулеба прямий наказ від голови президентської канцелярії, чи сам так поспішив прогнутися, знаючи про напруження між Кличком і Зеленським. А може списки складали ще в п’ятницю, коли Кличка мали незаконно усунути з посади голови КМДА (хоча це нічого не міняє, міським головою він усе ж залишається)?
Але маємо чергову ганьбу й приклад тупої інфантильності примітивного нєдоросля. Чому ганьбу? Бо тут не просто пряме порушення протоколу. Кличко дуже добре знана в Німеччині людина, саме там він розвивав свою спортивну кар’єру, та добрий знайомий Ангели Меркель і постійний гість німецького посольства. У ФРН колись навіть були дуже здивовані, взнавши, що боксер Кличко, якого там сприймали, як свого, представляє на рингу не Німеччину, а Україну, а потім ще й став українським політиком. І Ангелі вже до першої зустрічі посол гарантовано доповість про інцидент із цим зашкваром. А державний протокол — річ тонка і таке його порушення — це вже образа не Кличка, а фрау Меркель.
Далі додаю відео, скрін, фото та текст із телеграм-каналу Кличка:
«Друзі! Прибув в аеропорт «Бориспіль», де, за протоколом, як мер столиці, мав зустрічати канцлерку Німеччини Ангелу Меркель. Як це було і під час її минулих візитів до Києва.
Але цього разу мене не пустили. Силою прориватися, звичайно, не буду:)
Але таке в моїй практиці мера — вперше. Тому цікаво: в «проєвропейському» Міністерстві закордонних справ України вирішили терміново порушити протокольні заходи? Чи отримали команду і так тремтіли, що влаштували такий цирк?!»
Поделиться:
Загрузка...