Кінець епохи «Кіборгів», початок епохи «Сватів»

186

У ці хвилини телеканал 1+1, наплювавши на українські закони та почуття багатьох українських громадян, поновив показ русскомірського серіалу «Свати-6».

Ми ретельно проаналізували, що «не так» з серіалом, авторами якого є, зокрема, нинішній президент Зеленський та його перший помічник Шефір, а виробником – президентський «Квартал». Чекаємо негайної реакції ДержКіно України.

Події так званого «українського» серіалу відбуваються в Росії. Про це не складно здогадатися, просто придивившись до того, що всі автомобілі у фільмі мають російські номерні знаки. Можна прислухатися і почути типовий «український» діалог: «Где я? – В России! – В России. Господи, Россия, я хочу целовать землю». На додачу до цього «Почта России» та інші типові для українського кіно локації.

Цим творці «Сватів», а нині — очільники Держави Україна, не обмежилися. Ну що ж то за український серіал без російського триколору, російських гербів, російських ментів і російських владців? Цього всього у фільмі – рясно, включно з портретами президента РФ Путіна.

Якщо вам цього замало — тримайте порцію радянської символіки, заборонених в Україні «георгіївських стрічок» та портретів Сталіна.

Усе це є прямим порушенням українського законодавства і є вичерпною підставою для скасування прокатного посвідчення на фільм, а також – для призначення покарання каналові 1+1.

На додачу, неповторною атмосферою цей «український» серіал наповнює пісня Надії Бабкіної, яка публічно підтримала російську агресію проти України й відтак була внесена у Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці України, що опублікований на сайті Міністерства культури. Сам цей факт автоматично робить трансляцію «Сватів-6» на українському телебаченні абсолютно незаконною.

Раніше «Плюсам» і команді президента Зеленського, щоб повернути «Сватів» на екрани, вдалося за допомогою найчесніших українських судів вилучити з Переліку відвертого путінця Федора Добронравова, який неодноразово публічно підтримав окупацію Криму, відзначився побиттям подружжя українців за Крим, незаконно відвідував окупований Крим і брав участь у публічних акціях на підтримку окупації. Але про Бабкіну вони якось забули, або думали, що ніхто не помітить їхньої афери. Але не на тих напали!

Втім, не можна стверджувати, що в серіалі взагалі немає нічого українського. Ніщо не зробить цю стрічку такою «українською», як дещо недолугі українці — народний колектив пісні і танцю «Зажневенки», які в перервах між збором помідорів для «господарів» росіян розважають головних героїв співом на підставі дозволу Федеральної міграційної служби РФ на роботу на території Росії. Ну і куди ж без «жлобкуватих» українців, що зустріли інтелігентних головних героїв, які прибули до Києва на Євро-2012.

Крім того, в інших серіях «Сватів» фігурують і українські написи на магазинах (наприклад, «взуття», «іграшки»), що наводить на думку, ніби герої серіалу живуть у якійсь спільній російсько-українській державі, але з явним володарюванням у ній росіян та всього російського. Хіба це не є цілком прозорим натяком на повалення українського суверенітету?

Про всі перелічені порушення у серіалі «Свати-6» ми сьогодні повідомили ДержКіно України заявою на ім’я Голови Пилип Іллєнко (Philip Illienko) з вимогами скасувати державну реєстрацію серіалу та відкликати чинне прокатне посвідчення на право показу «Сватів-6».

Канал 1+1 і «Квартал 95» Зеленського, які зневажають українські закони, український суверенітет і почуття багатьох українських громадян, слід поставити на місце!

https://www.facebook.com/vidsich

Поделиться:
Загрузка...