«Головнокомандувача Хомчака треба замінити. Він веде неправильну політику у військах», – Дмитро Корчинський

111
За останні сім днів в українських збройних силах п’ятеро вбитих та восьмеро поранених – ця кількість наближається до показників, які були до перемир’я

Про це заявив ветеран російсько-української війни, громадський діяч, літератор Дмитро Корчинський, передає «Еспресо.Захід».

«Армія, яка не воює на передовій, втрачає боєздатність. Це реальність Ми дали можливість ворогам укріпити свої позиції, розширити та  покращити їх.  Вони  окопалися на 150 м до наших позицій. Нормально працюють їхні снайпери, – каже Дмитро Корчинський. – Протиснайперську боротьбу неможливо вести своїми снайперами. Вона ведеться артилерійським вогнем. На кожен снайперський постріл потрібно випалювати великий квадрат мінометним вогнем наприклад чи своїм градом. Тільки так це працює. Пасивна оборона  неефективна, тому ми маємо втрати».

При цьому, на думку Дмитра Корчинського, втрати могли б бути меншими. Але через те, що зараз в армії на відповідальні посади призначають «неадекватних людей», зруйнована система евакуації людей з поля бою. Тобто частина поранених могла б вижити, якби їх вчасно евакуювали. Відтак першим, що мав би зробити президент у цій ситуації – замінити головнокомандувача збройних сил Руслана Хомчака.

«Хомчак веде абсолютно неправильну політику у військах. Що таке неправильна політика у військах під час війни? Якщо командир будь-якого рівня, починаючи від командира взводу і до командира бригади, відзначився чимось видатним, його одразу треба підвищувати на одну сходинку. Якщо він допустив якийсь промах, його потрібно понижувати і жорстко карати, – каже Дмитро Корчинський.

– У нас все відбувається навпаки: командирами бригад призначаються люди, які допустили боягузтво або втратили свої позиції. Тобто люди, які є зручні командуванню. Командири займаються написанням папірців, а не війною. Вони бояться ініціативи, бо її ініціативу не заохочують. Це поза сумнівом провина головнокомандуючого і генерального штабу. Усе це необхідно міняти і міняти дуже швидко… Треба заохочувати наших солдат до війни на випередження».

P.S. ЄС хоче спокою, Україна хоче миру, а Москва хоче наших територій. Потрібно відверто говорити, що Україні потрібне не перемир’я, а відвоювання територій

Про це заявив ветеран російсько-української війни, громадський діяч, літератор Дмитро Корчинський.

«Москві вдавалося перетворювати на бандерівців попередників Зеленського. Будемо сподіватися, що це довготривала тенденція і що, можливо, очі Кравчука на реальний стан подій уже не заплющаться», – заявив Дмитро Корчинський, коментуючи заяву голови української делегації у Тристоронній контактній групі зі врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчука про те, що перемир’я вже просто немає.

Нагадаємо, впродовж останнього тижня серйозно загострилась ситуація на Донбасі, і президент Володимир Зеленський навіть вимушений був вирушити на передову разом з послами G7.

«Ховати голову в пісок уже недоречно. Ситуація логічно виглядає таким чином: ми нашими Мінськими домовленостям, спробами вдавати з себе миротворців, намагалися переконати наших західних союзників, що ми справді хочемо миру. ЄС і західні дипломати хочуть спокою, Україна хоче миру, а Москва хоче наших територій. Тому ЄС каже: віддайте їм побільше території і не морочте нам голову, – каже Дмитро Корчинський.

– Але одне діло, що наші дипломати говорять про наші прагнення до миру західним дипломатам. А друге діло, що вони кажуть українському народу. А народу вони мали би казали, що насправді добре – це мир тільки після перемоги. Вони могли би розповідати нам про ганьбу перемир’я, а вони представляють нам перемир’я як досягнення, як нашу подальшу мету. Але ж наша справжня мета –  це відвоювання територій».

Поделиться:
Загрузка...