Геращенко розповіла про втечу президента ПАРЄ від українців на саміті ЄНП

151

Перший віце-спікер Верховної ради Ірина Геращенко стверджує, що президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт після візиту до Сирії та РФ уникає зустрічей з українськими політиками.

Про це вона написала у Facebook-дописі з саміту Європейської народної партії, який розпочався в середу на Мальті.

Як відомо, члени ПАРЄ від України мають відкритий конфлікт із президентом асамблеї, іспанцем Педро Аграмунтом, звинувачуючи того у лобіюванні інтересів РФ.

«В кулуарах саміту з Марією Іоновою вполювали президента ПАРЄ Педро Аграмунта. Спитали, як його візит в Сирію і Санкт-Петербург, чи був візит вдалим. І нагадали, що надіслали листа з низкою запитань, в тому числі й щодо організаційних та фінансових нюансів і деталей щодо візиту в Сирію на російському військовому літаку», — розповіла Геращенко.

Вона стверджує, що Аграмунт послався на запланований брифінг та «дуже швидко пішов» від представниць України.

При цьому Геращенко звинуватила президента ПАРЄ у брехні, повідомивши у наступному дописі, що той надав неправдиву інформацію про брифінг, натомість намагався заховатися від української делегації в кав’ярні.

За її словами, під час зустрічі з хорватським прем’єром Пленковичем представниці України знову зустріли «Аграмунта з помічником, які кілька хвилин тому сказали нам, що йдуть на брифінг, тому не змогли розповісти про візит в Сирію і Петербург».

З нового місця зустрічі ті також пішли, побачивши українських депутатів, додала вона у подальшому спілкуванні з ЄП.

Раніше повідомлялося, що Педро Аграмунт привіз до Сирії делегацію російської Держдуми. Згодом делегації чотирьох країн офіційно засудили його поїздку до Сирії.


Поделиться:
Загрузка...