Бойові нагороди не дають боягузам

50
Якщо ви не вірите що в ОПУ істерика через Марш Патріотів, де мінімум 2/3 учасників склали прибічника Порошенка — почитайте це. Анонімний телеграм-канал, який поширював казочки про «Порошенка на яхті» тепер накинувся на Сашка Погребиського.

Сашко, виявляється, не воював. Оно як!
Щурики зелені! Не воював ваш комік Зеленський. І ваш «корабельна сосна» Корнієнко. І ваш колишній шеф Шарія, Подоляк. Бо Сашка у 95-й аеромобільній пам’ятають і знають. В т ч — по передовій. Нагороди свої Сашко має за діло — вам таких не дадуть, бо бойові нагороди не дають боягузам.
І я точно знаю за що наїхали на Погребиського. По-перше, Сашка досі тягають по судах за те що у ватника Волошина він зеленкою не кидав. Він був поруч і тому його затримали — бо з ЄС.
По-друге — Сашко шикарний організатор. Сашко регулярно на виду, саме тому що він уміє збирати людей і організовувати їх на боротьбу. Саме тому Сашко для них небезпечний. Вони бояться Погребиського. І правильно роблять.
І по-третє. Саме Сашко був одним з організаторів Маршу Патріотів, де прибічників Порошенка тільки в колонах Справи громад і Братів по зброї зібралося 2/3 від всіх учасників. Це не враховуючи тих хто йшли в інших коробках і тих хто стояв край дороги.
Те що канал Смердюча хата… вибачте, Каточний офіс накинувся на Сашка — не дивно. Вже й дитині зрозуміло, що канал цей — зливний бачок ОПУ. Очевидно, діяльність Сашка їх бісить. І це добре. Бо Погребиський — не зупиниться. І ми всі — так само, скільки б ОПУ не кидало в бій ботів, провокаторів і засмерділих зеленою цвіллю свідків антирейтингу.
Тож зеленим шльондрам з ОПУщених телег, я раджу не зупинятися. Їхнє гнусне мурло побачити мусять всі.
Поделиться:
Загрузка...